Mikołajki z POWER-em! Co będzie w prezencie? Sprawdźcie!

2019-12-03 13:54 wk
Mikołajki z POWER-em!
Autor: Pixabay.com/ Free-Photos

Na spotkanie pod takim hasłem już w najbliższy piątek zaprasza Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie. W siedzibie placówki 6 grudnia przy ul. Naruszewicza, w ramach Programu Wiedza Edukacja Rozwój, będzie można dostać wskazówki, jak znaleźć swoje miejsce na rynku pracy.

Propozycja spotkania z Mikołajem, który poza prezentami, w worku znajdzie też kilka przydatnych informacji, skierowana jest do tych, którzy próbują swoich sił na rynku pracy. Mówiąc dokładniej, „Mikołajki” z Programem Operacyjnym Wiedza Edukacja Rozwój dotyczą osób w wieku od 15 do 29 lat, które nie pracują, nie kształcą się lub pracują na nisko płatnych etatach.

– Mamy już rozstrzygnięte konkursy w ramach POWER-a, dzięki czemu do instytucji, które pomagają osobom właśnie w tym wieku, trafia 80 milionów złotych - mówi Krzysztof Powrózek z rzeszowskiego WUP-u. - Te instytucje mogą też pomóc zdobyć staż, a nawet znaleźć pracę - podkreśla.

Co znaczą „Mikołajki z POWER-em” zdradza Krzysztof Powrózek z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Rzeszowie

Spotkanie w siedzibie WUP-u, na ul. Naruszewicza w Rzeszowie, 6-go grudnia potrwa od godziny 10 do 12. A jak zapewniają urzędnicy, Mikołaj podczas spotkania dorzuci również swoje przysłowiowe “3 grosze”.