Golas spacerował po Tarnobrzegu! Mieszkańcy nie wierzyli własnym oczom (ZDJĘCIA)

2022-05-20 12:45
TARNOBRZEG
Autor: Facebook Fot. Monitoring miejski Straży Miejskiej w Tarnobrzegu

Mężczyzna w stroju Adama postanowił rozpocząć piątkowy dzień od spaceru po mieście. Mieszkańcy Tarnobrzega przecierali oczy ze zdumienia, kiedy na ul. H. Sienkiewicza zobaczyli mężczyznę, który postanowił wyjść całkowicie nagi! Delikwentem zajęła się policja i słono zapłaci za swój wybryk.

Golas spacerował w piątek (20 maja 2022) rano po ulicach Tarnobrzega. Mieszkańcy przecierali oczy ze zdumienia, gdy mężczyzna "w stroju Adama" wyszedł na ulicę. Tarnobrzeska Straż Miejska zamieściła krótki komunikat ze zdjęciem z miejskiego monitoringu.

- Około godz. 9.30 (20.05.2022 przyp. autora) do dyżurnego Straży Miejskiej w Tarnobrzegu zadzwonił mieszkaniec Tarnobrzega, że po ul. Sienkiewicza spaceruje rozebrany mężczyzna. Niecałe pięć minut później nagi mężczyzna został zatrzymany przez patrol KMP Tarnobrzeg- czytamy.

Zobacz również: Prezes spółki w Świlczy przywłaszczył ponad 48 mln zł?! Mieszko C. aresztowany

Nagi mężczyzna w Tarnobrzegu. Został ukarany

Taką interwencje potwierdził dyżurny policji z Tarnobrzega, który poinformował, że mężczyzna, który wybrał się nago na spacer,  został ukarany 500 zł mandatem oraz został przez policjantów odwieziony do szpitala na konsultację psychiatryczną.

Zobacz też: Tarnobrzeg. Obnażał się przed dziewczynkami w parku! Zboczeńcowi grozi nawet 12 lat więzienia

Kaczka Alina w tarapatach
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE