Resovia - Stal Rzeszów TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać Resovia - Stal Rzeszów STREAM ONLINE LIVE Resovia - Stal Rzeszów w TV Na jakim programie baraż 31.07.2020

2020-07-31 1:16 PFK
piłka nożna
Autor: CoxinhaFotos/Pixabay.com

Resovia - Stal Rzeszów TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie obejrzeć Resovia - Stal Rzeszów STREAM ONLINE LIVE Resovia - Stal Rzeszów w TV Na jakim programie baraż 31.07.2020. To finałowy mecz barażowy, którego zwycięzca zagra w przyszłym sezonie w pierwszej lidze. Kto awansuje: Resovia czy Stal Rzeszów? Przekonamy się już dzisiaj. To będą 87. w historii derby Rzeszowa. W sezonie Resovia zajęła piąte miejsce w drugiej lidze, a Stal Rzeszów finiszowała na szóstej pozycji. Po raz ostatni oba kluby na zapleczu Ekstraklasy wystąpiły w sezonie 1993/94. Gdzie oglądać baraż Resovia - Stal Rzeszów w TV Na którym kanale Resovia - Stal Rzeszów LIVE STREAM w INTERNECIE Resovia - Stal Rzeszów TRANSMISJA ONLINE.

Resovia - Stal Rzeszów TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać

Mecz Resovia - Stal Rzeszów to finał baraży w drugiej lidze, którego stawką jest awans do pierwszej ligi. W półfinale Resovia wyeliminowała Bytovię Bytów (1:1 po dogrywce, karne 7:6), a Stal Rzeszów pokonał na wyjeździe 2:0 GKS Katowice. - Będziemy walczyć, nic nam nie pozostało - powiedział trener Stali Marcin Wołowiec, cytowany przez oficjalną stronę klubu. - Zagramy na pewno inny mecz niż miesiąc temu. Zagramy z większą wiarą i zrobimy wszystko, co w naszej mocy, by ten mecz wygrać, bo jest to szansa na dużą nagrodę, jaką jest awans. Bardzo ciężko pracowaliśmy w okresie kwarantanny, jak i potem. Na początku, kiedy objąłem stery I drużyny, nasza gra nie wyglądała źle, ale nie było punktów. Teraz jesteśmy jeszcze silniejszym zespołem niż wcześniej, drużyną, którą stać na awans. Po meczu ze Zniczem zmieniło się nastawienie naszych zawodników – mamy fajną serię i chcemy, aby była ona kontynuowana do samego końca. Resovia gra na swoim terenie i jest faworytem. Mieli więcej punktów, od początku ligi byli praktycznie cały czas w TOP 6, mają dobrze opanowane stałe fragmenty gry i są dobrze zorganizowani fizycznie. Nastawiamy się na ciężki pojedynek, nie tylko piłkarski, ale także fizyczny. W imieniu swoim i zawodników mogę obiecać, że zrobimy wszystko, aby ten mecz wygrać i tak się na niego nastawiamy - zapowiedział szkoleniowiec Stali na witrynie zespołu.

Resovia - Stal Rzeszów GDZIE OGLĄDAĆ baraże dzisiaj 31.07.2020

Finałowy mecz barażowy o awans do pierwszej ligi Resovia - Stal Rzeszów zostanie rozegrany w piątek 31 lipca 2020. Początek meczu Resovia - Stal Rzeszów o godzinie 17. Transmisja tv na żywo z meczu Resovia - Stal Rzeszów na antenie TVP Sport. Stream online live z meczu Resovia - Stal Rzeszów na tvpsport.pl.