SZOK! Składał propozycje SEKSUALNE 14-letniej dziewczynce! Przyszedł na "randkę" i MOCNO się zdziwił

2021-02-24 12:41 ap
SZOK! Składał propozycje SEKSUALNE 14-letniej dziewczynce! Przyszedł na randkę i MOCNO się zdziwił
Autor: DariuszSankowski /Pixabay.com zdjęcie ilustracyjne

Zatrzymano mieszkańca Rzeszowa, który myślał, że pisze z 14-letnią dziewczynką, a nawet umówił się na spotkanie, na które miał ją namawiać. 43-latek miał składać też propozycje seksualne. Do spotkania doszło, ale pojawiła się na nim 32-letnia mieszkanka Rzeszowa, która w sieci podawała się za 14-latkę a także policja. Mężczyzna został zatrzymany.

Rzeszów. Myślał, że umówił się z 14-latką

O sprawie policjanci z wydziału kryminalnego rzeszowskiej komendy zostali powiadomieni w poniedziałek 22 lutego przez 32-letnią mieszkankę Rzeszowa. Jak wynika z ustaleń śledczych, kobieta przed miesiącem odpowiedziała na ogłoszenie towarzyskie, zamieszczone na jednym z portali. Nawiązał z nią korespondencję nieznany mężczyzna. Mimo, że kobieta podała się za 14-latkę, mężczyzna zaczął składać jej propozycje seksualne i namawiał na spotkanie.  Kobieta umówiła się z nim na spotkanie. Znakiem rozpoznawczym miało być mruganie światłami samochodu, którym mężczyzna przyjechał. 43-latek mocno się zdziwił, bo zamiast 14-latki, na miejsce wraz z kobietą przybyli kryminalni z rzeszowskiej komendy. Mężczyzna został zatrzymany.

- Policjanci zabezpieczyli jego telefon, laptopa oraz inne nośniki danych, które zostaną poddane analizie biegłych. We wtorek, policjanci przedstawili mężczyźnie zarzut usiłowania doprowadzenia do obcowania płciowego z małoletnią, składając propozycję za pośrednictwem sieci internetowej. - informują policjanci z KMP Rzeszów.

Grozi za to kara do 2 lat pozbawienia wolności. Zebrane materiały policjanci przekazali do Prokuratury Rejonowej dla miasta Rzeszów. Prokurator przesłuchał podejrzanego i zastosował wobec niego środki zapobiegawcze w postaci poręczenia majątkowego i dozoru policji. 

Prokurator o wypadku śmigłowca w Studzienicach
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE