Stępina. Straszna śmierć Grzegorza. Wjechał motocyklem w łańcuch: Wielka tragedia

i

Autor: archiwum prywatne Stępina. Straszna śmierć Grzegorza. Wjechał motocyklem w łańcuch: "Wielka tragedia"

Nie żyje młody motocyklista

Stępina. Straszna śmierć Grzegorza. Wjechał motocyklem w łańcuch, który odciął mu głowę: "Wielka tragedia"

2022-09-06 9:20

Do dramatu doszło w Stępinie (powiat strzyżowski, Podkarpackie), gdzie 21-Grzegorz wjechał motocyklem w łańcuch zabezpieczający wjazd na teren żwirowni. Zginął na miejscu. Internauci są poruszeni śmiercią młodego mężczyzny.

Stępina. 21-letni motocyklista zginął w wypadku

Przypomnijmy, do wypadku doszło w sobotę (3.09.2022) w Stępinie na Podkarpaciu, około godz. 17.30. Grzegorz, 21-letni mieszkaniec Wielopola Skrzyńskiego, przyjechał motocyklem typu KTM do Stępiny. Młody chłopak nie zważając na znaki zakazujące wjazdu, chciał wtargnąć na teren kamieniołomu. Z naszych ustaleń wynika, że na wjeździe zawieszony był metalowy łańcuch, odgradzający teren. Odciął on głowę 21-latka.

- Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący motocyklem KTM, 21-letni mieszkaniec powiatu ropczycko-sędziszowskiego, najprawdopodobniej podczas skrętu z drogi powiatowej, wjechał w łańcuch zabezpieczający wjazd na teren żwirowni w Stępinie. W wyniku tego zdarzenia poniósł śmierć - podaje w oficjalnym komunikacie strzyżowska policja.

Stępina. Grzegorz zginął w wypadku motocykla

Pod naszym tekstem o śmierci 21-latka pojawiło się mnóstwo komentarzy. Sporo z nich mówi o ogromie tragedii, jaką jest śmierć młodego mężczyzny:

"Współczuję rodzicom z całego serca", " Tragedia! Wyrazy współczucia dla rodziny"; "Straszna tragedia dla jego rodziny. Wyrazy współczucia"; "Tak wiele młodych ludzi ginie"; "To straszna tragedia serdeczne współczucia dla rodziny"; "Wielka tragedia! Szkoda chłopaka..."; Za młody na umieranie".

Sonda
Czy boisz się śmierci?

Nadchodzi nowe prawo! Obowiązkowe czarne skrzynki w samochodach batem na piratów?

Włącz podcast i posłuchaj!

Listen to "Nowe prawo w Europie. Czarne skrzynki w samochodach!" on Spreaker.