Wybierz okna, które odmienią Twój dom! Skorzystaj z zimowej promocji od Kowalski Okna

2019-11-18 8:00 Artykuł Sponsorowany
okna Bluevolution 82 Softline - Kowalski Okna
Autor: mat.prasowe

Badania, w których ocenia się straty ciepła w budynkach, jednoznacznie pokazują, że punktami newralgicznymi są otwory okienne i drzwiowe. Więc jeśli przymierzasz się do kupna okien to skorzystaj z zimowej promocji firmy Kowalski. Kupując okna Bluevolution 82 Softline ciepłe parapety dostaniesz gratis. Przekonaj się sam!

Ciepłe parapety są nadal w polskiej budowlance stosunkową nowością, jednak od czasu gdy zostały wprowadzone na rynek, zdążyły zyskać samych zwolenników. Gdyby oceniać ich skuteczność przez pryzmat energooszczędności to niewątpliwie okaże się, że ich zastosowanie przynosi wymierny zysk. Z racji dużego zainteresowania firma Kowalski okna postanowiła stworzyć promocje, w której przy zakupie okien Bluevolution 82 Softline ciepłe parapety dostajesz gratis! Przekonaj się sam!

okna Bluevolution 82 Softline - Kowalski Okna
Autor: mat.prasowe

Czym wyróżniają się okna Salamander Bluevolution 82 Softline?

O tym typie okien można by rozpisywać się bez końca. Bo okna Salamander Bluevolution 82 Softline to klasa A, a co za tym idzie gwarancja jakości oraz szereg udogodnień i funkcjonalności. Wyróżniają się przede wszystkim potrójnym systemem uszczelek, posiadają energooszczędny pakiet 3-szybowy, wszystkie zastosowane zaczepy są antywyważeniowe, co znacznie podwyższa standard bezpieczeństwa okna. To tylko kilka atutów tego profilu, po więcej informacji odsyłamy was tutaj.

Kowalski Okna
Autor: mat.prasowe

Ciepłe parapety

Dlaczego dbałość o ten szczegół jest tak ważna? Są one odpowiednio dobrane do profilu okiennego i mają ogromny wpływ na warunki termiczne budynku. Po zastosowaniu ciepłych parapetów możemy się spodziewać, że znacznie poprawią się właściwości cieplne i energetyczne domu, a co za tym idzie - poprawa ogólnej kondycji obiektu. Jednak to nie wszystko. Obecność profili podokiennych pozwala pozbyć się przedmuchów, które na styku okna z parapetem są zawsze największe. Ponadto eliminują mostki termiczne, niwelują zawilgocenia chroniąc przy tym pianę montażową. Są także doskonałym podparciem dla parapetów wewnętrznych i zewnętrznych.

Po więcej informacji zapraszamy do naszych biur sprzedaży oraz na stronę internetową: www.kowalskiokna.pl.

Adresy wszystkich salonów Kowalski Okna znajdą Państwo klikając >>tutaj<<.

Kup okna, a parapety dostaniesz gratis - firma Kowalski dba o swoich klientów!
Autor: mat. prasowe Kup okna, a parapety dostaniesz gratis - firma Kowalski dba o swoich klientów!

Artykuł sponsorowany