4 lipca w Katowicach rozpocznie się Letni Ogród Teatralny

2020-06-29 17:44 Jolanta Skwaradowska
4 lipca w Katowicach rozpocznie się Letni Ogród Teatralny
Autor: Jolanta Skwaradowska 4 lipca w Katowicach rozpocznie się Letni Ogród Teatralny

Kilkanaście spektakli, kabaret i wystawa dla dzieci to atrakcje tegorocznego Letniego Ogrodu Teatralnego, który już po raz 22 odbędzie się w Katowicach. Pomimo epidemii impreza odbędzie się z udziałem publiczności a nie on-line na czym bardzo zależało organizatorom.

Dobra wiadomość dla miłośników Letniego Ogrodu Teatralnego! 22 edycja tej imprezy pomimo pandemii odbędzie się. Niestety przy znacznie mniejszej publiczności niż zazwyczaj i przy zachowaniu reżimu sanitarnego. Nie będzie też wydarzeń towarzyszących takich jak koncerty, ale najważniejsze, że spektakle odbędą się z udziałem publiczności.

W tym roku podczas LOT będzie można zobaczyć teatry warszawskie, krakowskie i katowickie. - Będą teatry, które są ulubione przez naszą publiczność więc Polonia, Capitol z Warszawy, Bagatela z Krakowa, oczywiście Teatr Śląski z czego bardzo się cieszymy. Teatr Korez zagra "Nerwicę natręctw", którą zaczęliśmy grać w marcu i nikt nie zdążył jej specjalnie zobaczyć - mówi Mirosław Neinert, dyrektor Letniego Ogrodu Teatralnego.

Jak co roku nie zabraknie spektakli dla dzieci czyli Letniej Grządki Teatralnej. Impreza odbywa się w podcieniach Miasta Ogrodów, przy Placu Sejmu Śląskiego od 4 lipca do 30 sierpnia. Więcej informacji znajdziecie na letniogrodteatralny.pl

Za nami kolejny weekend koncertów plenerowych w Zielonej Górze

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.