Arkadiusz Milik podjął ZASKAKUJACĄ DECYZJĘ. Nie chce grać w Rzymie

2020-09-15 17:29 MC
Arkadiusz Milik
Autor: Cyfra Sport Arkadiusz Milik

Arkadiusz Milik nie ma czego szukać w Napoli, dlatego wydawało się, że będzie musiał zmienić klub za wszelką cenę. Wybawieniem miał być transfer do AS Roma. Co zaskakujące, reprezentant Polski miał w ostatniej chwili powiedzieć "nie"! Informują o tym włoskie media.

Arkadiusz Milik ma jeszcze przez rok ważny kontrakt. Działacze SSC Napoli przez dłuższy czas chcieli podpisać z nim nową umowę, ale on zdecydował się na zmianę otoczenia. Media łączyły go między innymi z Juventusem Turyn i Atletico Madryt. Brakowało jednak konkretów...

Crisitano Ronaldo kupił NAJDROŻSZY pierścionek zaręczynowy?!

W końcu na horyzoncie pojawiła się Roma. Według włoskich mediów, strony ustaliły warunki transferu. Milik miał kosztować 25 mln euro i zarabiać około 4,5 mln euro za rok gry. We wtorkowe popołudnie "La Gazzetta dello Sport" poinformowała, że Polak nie zgodził się na transfer! Zdaniem dziennikarzy, sam zainteresowany wciąż liczy na transfer do Juventusu Turyn, co wydaje się jednak mało prawdopodobne.

Nie zgadniesz, co oślepiło ukochaną Arkadiusza Milika! Ale to słodkie [ZDJĘCIE]

Jeśli Milik zostanie w Neapolu, będzie miał niewielkie szanse na regularne występy. - W poprzednim sezonie byliśmy szczerzy, zarówno ja, jak i klub, chcieliśmy odnowić umowę, ale Milik dokonał wyboru i się na to nie zdecydował. Jeśli nie znajdzie rozwiązania, to nie będzie miał łatwo, ponieważ pozyskaliśmy już dwóch napastników - mówił trener Gennaro Gattuso, który w ataku ma do dyspozycji Driesa Mertensa, Victora Osimhena, Andreę Petagnę i Fernando Llorente.

Tomaszewski GRZMI: Zieliński w kadrze to MIERNOTA | Super Sport

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.