Będzin: Chciała zdać egzamin na prawo jazdy. Zapomniała, że musi być wtedy trzeźwa

2021-02-26 8:52 bw
Będzin: Chciała zdać egzamin na prawo jazdy. Zapomniała, że musi być wtedy trzeźwa
Autor: Arc. SE Będzin: Chciała zdać egzamin na prawo jazdy. Zapomniała, że musi być wtedy trzeźwa

Nie zdążyła jeszcze uzyskać uprawnień do kierowania, a już popełniła jedno z najpoważniejszych przestępstw w ruchu drogowym. 26-letnia mieszkanka Będzina, uczestniczka kursu na prawo jazdy, wybrała się wieczorem wraz z koleżanką na przejażdżkę samochodem, która miała doskonalić jej umiejętności za kierownicą. Młoda kobieta zapomniała przy tym, że podczas jazdy należy być trzeźwym.

Będzin: Wsiadła za kółko po pijaku. Ćwiczyła do egzaminu na prawo jazdy

Do zatrzymania nietrzeźwej kobiety doszło w czwartek, 25 lutego, około godziny 23:00 na osiedlu Syberka w Będzinie. Policjanci z drogówki zauważyli na jednym z osiedlowych parkingów osobowego opla, którego kierująca miała wyraźne problemy z parkowaniem. Jak szybko ustalili mundurowi, przyczyną braku płynności przy wykonywaniu manewrów za kierownicą nie był wyłącznie brak doświadczenia 26-latki. - Od kobiety, która oświadczyła że jest uczestniczką kursu na prawo jazdy stróże prawa wyczuli alkohol. Badanie alkomatem wykazało w jej organizmie ponad 2 promile alkoholu. Dalszym losem 26-latki zajmie się teraz sąd i prokurator. Uprawnień do kierowanie kobieta prędko nie uzyska, dodatkowo grożą jej też 2 lata więzienia - mówią funkcjonariusze. 

24-latka okradła dziecko! Wszystko nagrała ukryta kamera
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE