Płonący samochód

i

Autor: WASZYM OKIEM RADIO BIELSKO Płonący samochód

Bielsko-Biała: Samochód stanął w ogniu na środku drogi! Są utrudnienia

Samochód stanął w płomieniach na środku drogi w Bielsku - Białej. Do zdarzenia doszło w rejonie ulicy Sobieskiego i ulicy Otwartej. W aucie doszło do zwarcia instalacji, najpierw zapaliło się wnętrze, później silnik. Samochód spłonął doszczętnie. Droga wciąż jest zablokowana.

Bielsko-Biała: Samochód stanął w ogniu na środku drogi! Są utrudnienia

Przed godziną 12 strażacy otrzymali zgłoszenie o płonącym samochodzie na środku ulicy. Do tego zdarzenia doszło przy ulicy Sobieskiego i ulicy Otwartej. Toyota Rav 4 zapaliła się w trakcie jazdy. Na szczęście 43-letni kierowca zdołał uciec z płonącego samochodu. Toyota Rav 4 zapaliła się w trakcie jazdy.

- Prawdopodobnie doszło do zwarcia instalacji elektrycznej. Samochód zaczął płonąć od wewnątrz i ogień przedostał się do silnika - poinformowała mł. bryg. Patrycja Pokrzywa, rzeczniczka prasowa Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Bielsku-Białej.

Przeczytaj także: Wyjeżdżali najwięcej razy w Polsce! OSP ze Stolarzowic, to powód do dumy

Na miejscu pracują dwie jednostki PSP. Jak informują strażacy, samochód udało się ugasić, jednak droga jest wciąż zablokowana.

Pożar samochodu dostawczego na autostradzie
Sonda
Czy ufasz strażakom?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE