Chcesz iść na kinowy Super Seans? To możliwe tylko z SUPERSAMEM

2019-08-08 14:30 Artykuł sponsorowany
Chcesz iść na kinowy Super Seans? To możliwe tylko z SUPERSAMEM
Autor: Supersam Katowice

Wakacyjna strefa na dachu nabiera rozmachu. Dzieje się coraz więcej i coraz ciekawiej. Już teraz katowicki Supersam zaprasza na wyjątkowe wydarzenia w ramach letnich imprez na dachu. Najbliższa już w ten weekend.

10 sierpnia w sobotę katowicki Supersam zaprasza na godzinę 19.00. Na gości czeka koncert zespołu Lód 9 - to mocno eksperymentalny projekt, łączący avangardę, alternative, experimental, electrorock. Sami o sobie mówią, że ich twórczość to hałas uporządkowany, dźwięk wyzwolony. Po nich wystąpi założone przez Maćka Klicha, Kacpra Kowalczuka, Michała Paducha i Michała Zdrzałka, katowickie Ciśnienie. Zespół, jak mówią jego członkowie, powstał aby stworzyć najbardziej wstrząsające i intensywne muzyczne kulminacje, jakie można sobie wyobrazić. Stylistycznie stanowi mieszaninę post-rocka, muzyki orkiestrowej i transowego jazzu, z inspiracjami oscylującymi między zespołami pokroju Swans, Fire! Orchestra i Mogwai, a muzyką H. M. Góreckiego czy Arvo Pärta. Waltornia, skrzypce i klawisze łączą się tutaj z pozornie nieprzystającym, przesterowanym basem i frenetyczną perkusją, czego rezultatem są wyjątkowo barwne i zróżnicowane pejzaże dźwiękowe: od improwizowanego, psychodelicznego ambientu, po napędzane rytmem, ostinatowe ściany dźwięku.

Ale to nie wszystkie atrakcje przygotowane na dachu katowickiego Supersamu. Już 21 sierpnia podczas SuperSeansu będzie można zobaczyć film "Atomic Blonde". To fenomenalna, sensacyjna historia osadzona w Berlinie z okresu zimnej wojny. W główną rolę wciela się brawurowa Charlize Theron. W takiej roli jeszcze jej nie widzieliście! Niesamowite, nieco futurystyczne, jednocześnie mocne i dosadne kino będzie idealną puentą na sierpniowy wieczór. Seans z "Atomic Blonde" już 21 sierpnia o godzinie 19.00!

Kilka wieczorów filmowych już za nami, dlatego warto się wybrać koniecznie na kolejny. Tym bardziej, że atmosfera przy oglądaniu filmu w takim miejscu jest niepowtarzalna.

Artykuł Sponsorowany