Nagi mężczyzna na Jasnej Górze

i

Autor: Shutterstock Nagi mężczyzna na Jasnej Górze

Golas w Częstochowie! Świntuch paradował pod Jasną Górą

2022-07-08 13:22

Dantejskie sceny pod świętym dla katolików miejscem! W poniedziałek, 4 lipca nad ranem strażnicy miejscy zauważyli na alei Najświętszej Maryi Panny mężczyznę spacerującego kompletnie nago. Golas nie chciał podać swoich danych. W pewnym momencie był nawet agresywny. Sprawą zajmuje się policja.

Częstochowa. Goły mężczyzna spacerował aleją Najświętszej Maryi Panny

O zaskakującym zdarzeniu nieopodal Jasnej Góry informuje Straż Miejska z Częstochowy. Jak czytamy, w poniedziałek (4 lipca) ok. godz. 4:55. strażnicy miejscy, którzy patrolowali al. NMP zauważyli idącego chodnikiem nagiego mężczyznę. Kierował się on w stronę alei Wolności.

Zobacz koniecznie: SEKS na Mariackiej w Katowicach! Ławka aż trzeszczała. Jest nagranie [WIDEO, BEZ CENZURY]

- Strażnicy miejscy osadzili mężczyznę w radiowozie i próbowali uzyskać jego dane osobowe. Te, które podawał mężczyzna, były nieprawdziwe. Mężczyzna nie znajdował się pod wpływem alkoholu, ale najprawdopodobniej pod wpływem środków odurzających. Jego zachowanie było agresywne. Strażnicy miejscy wezwali poprosili o pomoc załogę pogotowia ratunkowego. Mężczyzna w asyście Straży Miejskiej został przewieziony do szpitala - relacjonują funkcjonariusze.

Zobacz również: Jak zachować się na widok onanisty w autobusie? Lew-Starowicz krótko: "To ich kręci"

Sprawą golasa zajmuje się policja. - Prowadzimy czynności pod kątem naruszenia przepisów Ustawy kodeks wykroczeń - nieobyczajny wybryk art. 140 - informuje krótko podkomisarz Sabina Chyra-Giereś, rzeczniczka prasowa częstochowskiej policji.

Częstochowa. To nie jedyny golas w tym tygodniu

Nie tylko na alei NMP spacerował nagi mężczyzna. Dzień wcześniej (3 lipca) podobne sceny rozegrały się o godz. 5.00 na ul. Piłsudskiego. Z tą różnicą, że tym razem spacerowicz miał na sobie bieliznę. - Mężczyzna znajdował się pod wpływem środków pobudzających. Strażnicy miejscy wezwali na interwencję załogę pogotowia ratunkowego, która w asyście strażników miejskich przewiozła mężczyznę do szpitala - podaje Straż Miejska w Częstochowie, a sprawę wyjaśnia komisariat nr 4.

Czytaj również: Częstochowa. Zboczeniec onanizował się w autobusie miejskim! Wszystko nagrała kamera

Sonda
Czy widzieliście kiedyś golasa na ulicy?
Kraków. Ściągali golasa z balkonu przy ulicy Poznańskiej. Nietypowa interwencja strażaków
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany