Groza w Chorzowie! Samochód potrącił kobietę wysiadającą z tramwaju

2021-10-13 9:09
Policja
Autor: Policja Policja

Dramatyczny poranek na ulicach Chorzowa. Na ul. Armii Krajowej doszło do potrącenia kobiety przez samochód. Poszkodowana wysiadała z tramwaju, kiedy wjechał w nią pojazd osobowy. Na szczęście nic poważnego się jej nie stało. To drugie zdarzenie w tym rejonie w środowy poranek. Wcześniej, kilkadziesiąt metrów od miejsca potrącenia kobiety, samochód najechał na mężczyznę na stacji benzynowej.

Chwile grozy w Chorzowie. W środę (13 października) rano na ul. Armii Krajowej nieopodal dworca doszło do potrącenia kobiety. - Poszkodowana wychodziła z tramwaju. W pewnym momencie doszło do potrącenia przez samochód osobowy. Na szczęście nie odniosła poważnych obrażeń. Na miejscu są prowadzone czynności. Na razie nie wiemy, czy zdarzenie zostanie zakwalifikowane jako wypadek czy kolizja - mówi asp. szt. Sebastian Imiołczyk z Komendy Miejskiej Policji w Chorzowie. Kierowca osobówki był trzeźwy. To było drugie groźne zdarzenie w tym rejonie tego poranka. Wcześniej samochód najechał na mężczyznę przy stacji benzynowej. Na szczęście było to niegroźne zdarzenie, choć potrącony mężczyzna uskarżał się na ból nogi. Policja apeluje o rozwagę i zachowywanie ostrożności na drodze.

Sonda
Czy czujesz się bezpiecznie na drogach w województwie śląskim?
Zwłoki księdza znalezione na terenie plebanii w miejscowości Pomocne.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE