Jastrzębie-Zdrój. Podjudzili owczarka, by rozszarpał dwóch nastolatków. Trzeciego bili pięściami

2021-05-07 14:23 Rafał Strzelec
Jastrzębie-Zdrój. Polcija szuka sprawców ataku na trzech nastolatków
Autor: Policja Śląska Jastrzębie-Zdrój. Polcija szuka sprawców ataku na trzech nastolatków

Policjanci z Jastrzębia-Zdroju szukają sprawców brutalnej napaści, do jakiej doszło w listopadzie 2020 roku. Dwóch mężczyzn zaatakowało trzech napotkanych nastolatków. Ci pierwsi zaatakowali tych drugich - jeden z chłopaków był bity pięściami po twarzy, dwóch pozostałych zostało pogryzionych przez owczarka niemieckiego. Mundurowi szukają sprawców. Proszą mieszkańców Jastrzębia-Zdroju o pomoc.

Brutalny atak w Jastrzębiu-Zdroju. Do zdarzenia doszło 27 listopada 2020 roku, przed godziną 19.00 na ulicy Wielkopolskiej w rejonie sklepu spożywczego. - Dwóch mężczyzn z psem rasy owczarek niemiecki zaczepiło trójkę nastolatków. Byli przekonani, że młodzi chłopcy kilka dni wcześniej ich zaatakowali. 17-latek wraz z kolegami w podobnym wieku tłumaczyli im, że to pomyłka - relacjonuje Halina Semik, rzeczniczka policji w Jastrzębiu-Zdroju. Napastnicy zaatakowali jednego z nastolatków. Bili go pięściami po twarzy. Z kolei w przypadku dwóch pozostałych zastosowali inną formę ataku - poszczuli ich psem. Owczarek ugryzł jednego z nich w rękę, drugiego szarpał za nogę.

Jastrzębie-Zdrój. Policja prosi o pomoc w znalezieniu sprawców

Mundurowi proszą, aby wszystkie osoby posiadające jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu sprawców, zgłaszały się na komendę. - Świadków teko zdarzenia prosimy o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju pod numerem telefonu 47 85 542 00, Wydziałem Kryminalnym w Jastrzębiu-Zdroju osobiście, mailowo: kryminalny@jastrzebie.ka.policja.gov.pl lub telefonicznie: 47 85 542 80 - czytamy w komunikacie jastrzębskiej policji.

Mundurowi z Torunia oddają hołd policjantowi z Raciborza
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE