Jaworzno. Zawiózł żonę do szpitala na badania. Zrobił rysę cofając. Czemu? Ten wynik wiele wyjaśnia

2021-04-21 12:42 Rafał Strzelec
Jaworzno. Zawiózł żonę po pijaku do szpitala
Autor: pixabay.com Jaworzno. Zawiózł żonę po pijaku do szpitala

Jaworzno. W ubiegłym tygodniu policjantów zaskoczyła sytuacja, jaka miała miejsce pod szpitalem. Okazało się, że nietrzeźwy kierowca podczas cofania najechał na inny pojazd osobowy. Świadek zdarzenia wezwał na miejsce policję. Kierowca został przebadany alkomatem. Wtedy wyszło szydło z worka.

Jaworzno. Pijany wiózł żonę do szpitala

Zdarzenie miało miejsce kilka dni temu pod szpitalem w Jaworznie. Jak przekazał nam przedstawicielka miejscowej policji, mąż przywiózł swoją małżonkę na profilaktyczne badania. Podczas parkowania wydarzyło się coś nieoczekiwanego. - W trakcie cofania obtarł jeden z samochodów znajdujących się na parkingu. Jeden ze świadków zdarzenia postanowił powiadomić o tym fakcie policjantów. Patrol przyjechał na miejsce zdarzenia, aby przeprowadzić czynności. Mężczyzna został przebadany alkomatem. Okazało się, że miał 0,8 promila - mówi nam dyżurna. Sprawa trafiła do sądu. Pojazd został przekazany małżonce pijanego mężczyzny.

Czytaj także: Mierzęcice. Mały Marcel i jego mama zginęli w wypadku. Jaworzno w żałobie! "Wymarzona przyczepa zabrała Was w najdalszą podróż"

Olsztyn. Policja eskortowała rodzącą kobietę do szpitala. Zdążyli w ostatniej chwili
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE