SEKS na Mariackiej w Katowicach! Ławka aż trzeszczała. Jest nagranie [WIDEO, BEZ CENZURY]

2020-09-16 15:52
Katowice. Gorący SEKS na Mariackiej! Wyczyn kochanków trafił do sieci
Autor: wikipedia.org/Autor nieznany

Seks na Mariackiej w Katowicach. W ubiegły weekend ktoś nagrał i wpuścił do sieci wideo, na którym widać parę uprawiającą namiętny seks na jednej z ławek na ul. Mariackiej w Katowicach. Mieszkańcy miasta przesyłają sobie filmik z miłosnymi uniesieniami dwójki zakochanych. Podobno ławka aż trzeszczała od wyczynu kochanków. To nie pierwszy raz, gdy tego typu zachowania możemy zaobserwować na tej ulicy. Zobacz wideo na końcu tego artykułu.

Seks na Mariackiej w Katowicach! Nagranie wyciekło do sieci

Jak piszą lokalne katowickie portale para została nagrana najprawdopodobniej w ubiegły weekend na ul. Mariackiej w Katowicach. Na nagraniu widać mężczyznę w białej koszulce między nogami leżącej na ławce kobiety. Wykonuje ruchy, które w oczywisty sposób świadczą, że para oddaje się miłosnym uniesieniom. Wyczyn kochanków z Mariackiej trafił do sieci. Mieszkańcy Katowic przesyłają go sobie za pomocą mediów społecznościowych. Zdarzenie nie zostało zgłoszone na policję lub straż miejską. Nic nie widać na monitoringu miejskim. Widocznie nikogo takie zdarzenia już nie zaskakują i nie gorszą.

Seks na Mariackiej w Katowicach. To miejsce owiane jest legendą

Tym bardziej, że to nie pierwszy taki przypadek na Mariackiej. Kilka lat temu głośno było o parze, która uprawiała seks oralny na ławce przed Kościołem Mariackim w Katowicach. Mężczyzna siedział na ławce z głową wychyloną do tyłu, zaś kobieta znajdowała się tuż obok, skierowana  głową i tułowiem w stronę jego krocza. Oboje zasnęli podczas seksu! To nie był jednak pierwszy przypadek seksu na Mariackiej. Jeszcze kilka lat wstecz w mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie leżącej kobiety z rozstawionymi nogami, między którymi "nurkował" mężczyzna w czerwonym podkoszulku. Para znajdowała się obok dwóch swoich towarzyszy, którzy "słodko" spali na chodniku. Oddzielały ich jedynie puste butelki po alkoholu.

Seks w Katowicach to nie wyjątek! Robili to w innych miastach

W ostatnim czasie seks w miejscach publicznych to prawdziwa plaga. Jakiś czas temu pisaliśmy o dwóch parach, które współżyły ze sobą na wieży widokowej koło Wolsztyna w Wielkopolsce. Do orgii w centrum miasta dochodziło w Kaliszu, gdzie para oddawała się oralnym pieszczotom. Głośnym echem odbiły się również miłosne poczynania mieszkanki miejscowości Bardo na Dolnym Śląsku.

A poniżej nagranie z miłosnymi wyczynami na Mariackiej w Katowicach.

Seks na Mariackiej w Katowicach BEZ CENZURY
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE