Kiedy wrócą wesela w województwie śląskim? Luzowanie obostrzeń na Śląsku

2021-04-21 15:58 Rafał Strzelec
wesela
Autor: Pixabay

Konferencja ministra zdrowia, 21.04.2021. Luzowanie obostrzeń. 21 kwietnia rząd przedstawi listę nowych obostrzeń związanych z epidemią koronawirusa w Polsce. Najprawdopodobniej dojdzie do regionalizacji restrykcji w zależności od sytuacji epidemiologicznej w danym województwie. Wiele wskazuje na to, że rząd zdecyduje się na luzowanie obostrzeń. Istnieje szansa, że już wkrótce będzie można organizować wesela Czy decyzja będzie dotyczyła również województwa śląskiego? Od kiedy wrócą wesela na Śląsku? Czytaj na se.pl.

Konferencja ministra zdrowia, 21 kwietnia. Luzowanie obostrzeń. Kiedy wrócą wesela na Śląsku?

Konferencja ministra zdrowia dotycząca luzowania obostrzeń odbędzie się 21 kwietnia (środa). Tego dnia dowiemy się, jakie rząd podjął decyzje w sprawie restrykcji związanych z epidemią koronawirusa w Polsce. Wedle wstępnych zapowiedzi rozważana jest regionalizacja obostrzeń. To oznacza, że w poszczególnych województwach luzowanie obostrzeń będzie przebiegało w innym tempie. Jakie będą decyzje rządu w sprawie województwa śląskiego? Na konferencję ministra zdrowia czeka m.in. branża wesela. Czy wesela w woj. śląskim będą mogły się odbywać? Kiedy wrócą wesela na Śląsku? Niestety, minister zdrowia Adam Niedzielski przekazał, że obostrzenia na Śląsku będą obowiązkowe do 28 kwietnia. Wówczas ma zostać podany szczegółowy plan odmrożenia gospodarki. Do tego czasu wesela nadal nie mogą się odbywać. Szczegółowe informacje w naszym tekście: Przedłużone obostrzenia w województwie śląskim. Niedzielski: "Tutaj sytuacja jest najtrudniejsza".

Szczepienia na koronawirusa. Nowy harmonogram szczepień. Kiedy można się zaszczepić?
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE