Lyski: Zaginął Alfred Bierza! Poszukiwania za 76-latkiem. Dramatyczna prośba o pomoc

2020-07-28 7:56
Lyski: Zaginął Alfred Bierza! Poszukiwania za 76-latkiem. Dramatyczna prośba o pomoc
Autor: Policja Śląska Lyski: Zaginął Alfred Bierza! Poszukiwania za 76-latkiem. Dramatyczna prośba o pomoc

Policjanci z Komisariatu Policji w Gaszowicach poszukują 76-letniego Alfreda Bierzy. Zaginiony w godzinach porannych wyszedł z domu w Lyskach, do chwili obecnej nie powrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Policjanci z Komisariatu Policji w Gaszowicach prowadzą intensywne poszukiwania za 76-letnim Alfredem Bierzą, który w poniedziałek (27 lipca) w godzinach porannych wyszedł z miejsca zamieszkania w Lyskach przy ulicy Kamionki, do chwili obecnej nie powrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionego: wzrost 176 cm; sylwetka szczupła; łysy, z nielicznym owłosieniem powyżej linii uszu, oczy koloru niebieskiego, uszy małe, przylegające.

Ubiór: koszulka w kolorze szarym z krótkimi rękawami, spodnie dresowe koloru szarego w czerwone paski, półbuty.

Wszystkie osoby, które posiadają informacje mogące pomóc mundurowym, proszone są o kontakt na numer alarmowy 112 bądź z dyżurnym Komisariatu Policji w Gaszowicach - 47 85 578 10.

Detonacja bomby
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE