Śląskie. Jeden mały gest może wiele zdziałać! Pomóż tym, którzy nie radzą sobie w czasie pandemii

2020-08-27 20:34 Katarzyna Zaremba

Lubisz pomagać? Teraz możesz pomóc ze zdwojoną siłą!! Jeśli wesprzesz Fundację Espa w zakupie auta, oni pomogą rodzinie wyznaczonej przez Ciebie. Do potrzebujących trafi m.in. wyprawka dla dzieci w rodzinach, którym wiedzie się gorzej w czasie pandemii.

Wspierając zbiórkę na samochód Fundacji ESPA każdą kwotą powyżej 100zł możesz wyznaczyć rodzinę, która jest w trudnej sytuacji życiowej i potrzebuje wsparcia rzeczowego. - Fundacja działa w obszarze pomocy humanitarnej, zajmujemy się głównie pomocą dla rodzin zastępczych, ale też jesteśmy wrażliwi na inne potrzeby. Wiemy, że jest wielu ludzi w potrzebie. Nie wszystkim się w czasie koronawirusa dobrze wiedzie. Są osoby i rodziny pozbawione wynagrodzenia, nieco ciężej jest z pracą - mówi prezes fundacji Norbert Palimąka - Dlatego też zdecydowaliśmy się zrobić akcję, która polega na z jednej strony zbiórce pieniędzy dla fundacji, a z drugiej strony na pomocy humanitarnej tym osobom potrzebującym. Akcja polega na tym, że za każde wpłacone środki w kwocie 100 zł i więcej fundacja przekazuje wsparcie rzeczowe o wartości 10 krotnej większej niż wpłata - dodaje prezes.

Rodziny czy organizacja, która jest wskazana przez darczyńcę otrzyma rzeczy o wartości dziesięciokrotnej dokonanej wpłaty. Będą to głównie artykuły szkolne i plecaki wypełnione po brzegi sprzętem szkolnym. Jest to głównie wyprawka dla dzieci wczesnoszkolnych w klasach od jeden do trzy. Będzie można tam znaleźć także obuwie i ubrania sportowe, chemię gospodarcza, maseczki oraz żywność. - Mamy tego dość dużo. Pomoc będzie udzielana w zależności od potrzeb - dodaje Pan Norbert.

Jeden mały gest może wiele zdziałać!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Po udzielonym wsparciu na zrzutce fundacja prosi o kontakt w sprawie ustalenia szczegółów na adres mailowy: espa@fundacjaespa.org