Nowa twarz GWSH

2019-08-08 13:17 Artykuł Sponsorowany
Nowa twarz GWSH
Autor: materiały partnera

„Wybraliśmy GWSH. Dlaczego? Sprawdź”. To hasło nowej kampanii rekrutacyjnej jednej z dziesięciu najlepszych uczelni niepublicznych w Polsce. GWSH w Katowicach reklamują teraz jej studenci i absolwenci.

„Uczelnia otworzyła przede mną nowe możliwości”, „ Przekonały mnie opinie znajomych, nie rozczarowałam się”, „Świetni wykładowcy”… Kilkoro studentów, a także absolwenci Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej w Katowicach odpowiadają na pytanie: dlaczego wybrali GWSH? To pomysł na nową kampanię rekrutacyjną 2019/2020.

Liczy się student

To właśnie opinie obecnych i byłych studentów GWSH mają być wskazówką dla młodych ludzi, którzy decydują o wyborze kierunku studiów, a także uczelni. Na nowych wizualizacjach pojawiły się zdjęcia studentów, którzy sami zgłosili się do udziału w kampanii.

To nie modele udający studentów, ale autentyczne osoby, które postawiły na GWSH. Założeniem była autentyczność i jasność przekazu. Na bilbordach w przestrzeni miejskiej jest tylko jedno zdanie:

„Wybrałam/wybrałem GWSH”. Dlaczego? Sprawdź”. Ma ono zachęcić do wejścia na nową stronę tegorocznej rekrutacji.

Poznajmy się

Studenci i absolwenci opowiadają o swoich pasjach, pomysłach i planach na przyszłość. Jesteś ciekawy lub ciekawa, jak ma na imię osoba z bilbordu? Znajdziesz ją na www.studia.gwsh.pl

GWSH to najstarsza uczelnia niepubliczna w województwie śląskim. Proponuje kilkanaście przyszłościowych kierunków I i II stopnia, jednolite studia magisterskie oraz studia podyplomowe. Zajęcia prowadzą doświadczeni fachowcy w swoich branżach. Atrakcyjne promocje i rozwiązania finansowe są atutem uczelni.

Artykuł Sponsorowany