Najlepszy piłkarz Ekstraklasy znalazł klub. Wyjeżdża z Polski

2020-08-04 16:24 MaSz
Jorge Felix
Autor: Cyfrasport Jorge Felix

Wyjaśniła się przyszłość najlepszego piłkarza Ekstraklasy ubiegłego sezonu. W nowej edycji nie zobaczymy już Hiszpana w polskiej lidze. Pomocnik Piasta Gliwice opuszcza nasz kraj. W przyszłym sezonie zagra w Turcji. Potwierdziły się zatem doniesienia "Super Expressu".

Hiszpański pomocnik ma za sobą sezon życia. W Ekstraklasie strzelił dla Piasta 16 goli, co dało mu drugie miejsce w klasyfikacji najlepszych strzelców ligi. Został wybrany najlepszym piłkarzem Ekstraklasy. Po sezonie skończył się jego kontrakt z klubem z Gliwic. Piłkarz W Polsce spędził dwa lata. - Piast zrobił wszystko, aby mnie zatrzymać - tłumaczył Jorge Felix niedawno w rozmowie z "Super Expressem". - Jestem za to wdzięczny. Jednak mam także inne oferty i muszę się nad tym zastanowić. Jeszcze nic nie jest przesądzone. W Gliwicach dobrze się czuję, kibice mnie kochają. Ale muszę myśleć o przyszłości, bo mam już 29 lat. Chciałbym spróbować sił w innym klubie. Tak jest w życiu piłkarza. Czasami trzeba podejmować trudne decyzje - przekonywał hiszpański pomocnik.

Alexander Gorgon: Z Pogonią Szczecin także zagram o puchary

Teraz już wiadomo, gdzie będzie kontynuował karierę. Jorge Felix przeszedł badania medyczne, a po nich oficjalnie został zaprezentowany jako piłkarz Sivassporu. Hiszpan podpisał kontrakt na dwa lata. To czwarty zespół tureckiej ligi, który zagra w fazie grupowej Ligi Europy. Przed laty grali tutaj m.in. Kamil Grosicki i Arkadiusz Piech. - W końcu mogę powiedzieć, że jestem piłkarzem Sivassporu. Dzięki wszystkim za wsparcie. Dam z siebie wszystko - napisał na swoim Instagramie.

Jan Tomaszewski po powrocie Artura Boruca: w tym temacie mam tylko jedno słowo pod adresem Legii

Pierwszy trening Artura Boruca w Legii Warszawa

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.