12-latek zgłosił policji przemoc domową

i

Autor: Shutterstock

Co za okrucieństwo!

Ojciec urządzał im w domu piekło. 12-latek nie wytrzymał i wreszcie to zrobił

Od dawna w domu 12-letniego chłopca działo się źle. Jego własny ojciec zgotował rodzinie piekło na ziemi. Znęcał się fizycznie i psychicznie nie tylko nad swoją żoną, ale także dziećmi. Chłopiec postanowił przerwać traumę rodziny. Zdecydował się na desperacki krok.

Ojciec znęcał się nad nim i matką. 12-latek w końcu nie wytrzymał

12-letni chłopiec z Myszkowa, miał już dość gehenny jaką gotował rodzinie ojciec. Chłopiec zadzwonił na numer alarmowy poinformował, iż w jego mieszkaniu ma miejsce awantura. Policjanci natychmiast pojechali na miejsce. Kiedy zapukali do mieszkania, otworzyła zapłakana kobieta. 35-latek wrócił pijany do domy i zaczął się awanturować, wyzywając i bijąc żonę oraz szarpiąc własne dzieci. Mężczyzna urządził rodzinie piekło. Dodatkowo w trakcie kłótni miał kierować względem swojej małżonki groźby, mówiąc, że pozbawi ją życia. 

Policjanci zatrzymali mężczyznę. Dodatkowo na podstawie zebranego materiału dowodowego Prokurator Prokuratury Rejonowej w Myszkowie wystąpił z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie 35-latka, do którego przychylił się sąd.

Podejrzany usłyszał zarzut znęcania się nad rodziną. Teraz najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Za przestępstwo znęcania się nad rodziną grozi kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

8-letni Kamilek odszedł w ciszy. "Ani przez chwilę nie cierpiał"
Sonda
Czy kary za przemoc wobec dzieci są w Polsce wystarczająco surowe?