Otwórz się na nowy dzień z Katowicką!

2020-05-25 14:20 Artykuł sponsorowany
Zakupy
Autor: pixabay.com

Nareszcie! Po prawie dwóch miesiącach „koronaprzerwy” Katowicka ponownie tętni życiem i energią. Sklepy, restauracje i kawiarnie otwierają swoje drzwi szeroko i gorąco zapraszają na małe i duże zakupowe przyjemności. A wszystko to w maseczkach, rękawiczkach i przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa!

Kilkadziesiąt razy dziennie dezynfekcja części wspólnych, regularne ozonowanie zamkniętych pomieszczeń, obowiązkowe maseczki i rękawiczki, dostępne na każdym kroku dozowniki z płynem do dezynfekcji. To codzienne zasady, które Galeria Katowicka stosuje w swoim obiekcie, by zapewnić bezpieczeństwo wszystkim odwiedzającym.

Zakupy stacjonarne, wizyty w salonach beauty czy smaczna kawa wypita pomiędzy poszukiwaniem wymarzonych butów – te czynności, które jeszcze kilka miesięcy temu wydawały się zupełnie zwyczajne, teraz nabierają nowej jakości i znaczenia. Chociaż nie można powiedzieć, że wróciła już codzienność, którą znaliśmy przed pandemią, z każdym dniem życie wraca do znanej nam normalności. Powoli znoszone są kolejne obostrzenia, dzięki czemu w Galerii Katowickiej ponownie otwarto sklepy, punkty usługowe i strefę restauracyjną. Listę otwartych punktów i godziny otwarcia znajdziecie >>tutaj<<.

Poradnik zakupowy!

Przede wszystkim zachowujmy odstęp – nawet Ci, których naprawdę lubimy muszą być od nas oddaleni na co najmniej 2 metry. Zasłaniamy usta i nos! W sklepach dezynfekujemy ręce albo zakładamy rękawiczki. W restauracjach i kawiarniach przy stoliku siadamy tylko z rodziną, trzymamy odległość od innych i pamiętamy o maseczce wstając od stolika. Tylko tyle wystarczy, by przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa oddać się przyjemnościom zakupowym i gastronomicznym!

Bezpieczne i odpowiedzialne zakupy!

W celu zapewnienia bezpieczeństwa na terenie Galerii Katowickiej odpowiednie służby regularnie odkażają wszystkie elementy pasaży handlowych – podłogi, kosze na śmieci, klamki, balustrady, poręcze, schody ruchome, windy, a także podłogi i ściany korytarzy wiodących do toalet. Dokładnie dezynfekcji poddawane są urządzenia i wyposażenie toalet. Wprowadzono również podajniki z papierem obok suszarek powietrznych. Co ważne, wentylacja na terenie obiektu jest prowadzona w 100 proc. przy użyciu świeżego powietrza.

Więcej informacji na www.galeriakatowicka.eu/bezpieczne-zakupy

Galeria Katowicka
Autor: mat.prasowe

Artykuł sponsorowany