Piotr Żyła przeskoczył skocznię! Co za forma!

2020-07-04 15:24 Marcin Ciechański
Piotr Żyła
Autor: AP PHOTO Piotr Żyła

Piotr Żyła, podobnie jak jego koledzy z reprezentacji Polski, ciężko pracuje przed Letnim Grand Prix w skokach narciarskich. Okazało się, że imponuje przy tym formą. Na jednym z treningów w Wiśle przeskoczył skocznię imienia Adama Małysza!

Prezes Śląsko-Beskidzkiego Związku Narciarskiego obserwował wnikliwie polskich skoczków podczas zgrupowania w Wiśle. Teraz zdradził, jak wyglądał najdłuższy skok, który tam oddano. - Piotr Żyła przeskoczył obiekt, ale dla bezpieczeństwa podparł lądowanie. Miało to miejsce przy sprzyjającym wietrze pod narty - relacjonował Andrzej Wąsowicz w rozmowie z serwisem skijumping.pl.

Szokująca decyzja słynnego skoczka! Chce zostać politykiem

Super Sport 2 VII

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Reprezentanci Polski mają już za sobą zgrupowania w Szczyrku, Zakopanem oraz Wiśle. Podczas tego ostatniego okazało się, że Adam Małysz jest zakażony koronawirusem. Skoczkowie i członkowie sztabu szkoleniowego w międzyczasie przeszli testy. Okazało się, że wszystkie wyniki były ujemne.

Justyna Kowalczyk GRZMI po słowach premiera. Boi się o życie najbliższych

W poprzednim sezonie Żyła zajął jedenaste miejsce w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. Wygrał wówczas jeden konkurs - 15 lutego w Bad Mitterndorf.