Rusz w podróż Volkswagenem Golfem! [KONKURS]

2019-11-04 8:00 Artykuł sponsorowany
Podróżowanie
Autor: pixabay.com

Dwa tygodnie jazdy Volkswagenem Golfem, pełen bak paliwa i pięć kabinowych walizek w radosnym zielonym kolorze. To nagrody, które możecie zgarnąć w konkursie 3 SŁOWA Radia ESKA Śląsk.

4 listopada na antenie Radia ESKA Śląsk w popołudniowym paśmie Wrzuć na Luz (między godziną 16:00 a 19:00) startuje konkurs 3 SŁOWA. Jeśli chcecie wygrać jedną z pięciu zielonych kabinowych walizek od Qarsona wystarczy, że zgłosicie się do konkursu i stworzycie krótką historię za kierownicą z użyciem 3 abstrakcyjnych słów podanych przez prowadzących. Więc bądźcie czujni!

Najciekawsza historia powalczy o więcej!

Na tym jednak nie koniec, bo na Facebooku Wrzuc na luz z Eską Śląsk odbywa się zbieranie waszych najciekawszych historii za kierownicą. Autor takiej historii będzie mógł ją opowiedzieć na antenie i powalczyć o nagrodę specjalną: VW Golfa na 2 tygodnie z pełnym bakiem od firmy Qarson. Wszystko rozstrzygnie się 8 listopada (tj. w piątek), kiedy to prowadzący popołudniowy program wybierze najbardziej interesującą historię.

Volkswagen Golf od Qarsona
Autor: mat.prasowe Volkswagen Golf od Qarsona

Dlaczego Volkswagen Golf?

  • w VII odsłonie to przede wszystkim niezawodny i komfortowy hatchback,
  • Posiada m.in. 8-calowy ekran, komputer pokładowy “Premium”, 8 głośników, Bluetooth, CD, MP3, USB z adapterem iPod, system nawigacji satelitarnej, klimatyzację automatyczną “Climatronic”, aktywny tempomat, system Blind Spot oraz system automatycznego hamowania gdy kierowca zasłabnie,
  • pod maską znajdziemy ekonomiczny benzynowy silnik z turbiną 1.0 TSI BMT o mocy 115 koni mechanicznych.

Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Artykuł sponsorowany