Siemianowice Śląskie. Ten mężczyzna chciał popełnić samobójstwo! Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach Artura Nowaka

2021-04-19 10:45 rs
Siemianowice Śląskie. Zaginął Artur Nowak
Autor: Policja Siemianowice Śląskie Siemianowice Śląskie. Zaginął Artur Nowak

Siemianowice Śląskie. Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach 23-letniego Artura Nowaka. Mężczyzna był widziany po raz ostatni 14 kwietnia. Jak wynika z komunikatu Komendy Miejskiej Policji w Siemianowicach Śląskich zaginiony chciał targnąć się na swoje życie. Mundurowi proszą o pomoc. Liczą na pomoc internautów i w szczęśliwe zakończenie całej sprawy. Każdy, kto wie coś na temat Artura Nowaka, powinien skontaktować się z jednostką policji.

Siemianowice Śląskie. Zaginął Artur Nowak

Artur Nowak ma 23 lata, jest mieszkańcem Siemianowic Śląskich. Jak wynika z informacji miejscowej komendy mężczyzna po raz ostatni był widziany 14 kwietnia tego roku w miejscu pracy. - Z wykonanych przez mundurowych ustaleń wynika, że mężczyzna miał zamiar popełnić samobójstwo. Z uwagi na realne zagrożenie życia i zdrowia zaginionego, prosimy o pomoc w ustaleniu, gdzie się obecnie znajduje bądź z kim utrzymywał kontakt po zaginięciu - apeluje siemianowicka Komenda Miejska Policji.

Czytaj koniecznie: Mierzęcice. Jechali znad morza, doszło do wypadku. Malutki Marcel nie miał szans. Jego mama zmarła w karetce

Policja z Siemianowic Śląskich prosi o informacje w sprawie zaginionego Artura Nowaka. Można je przekazywać telefonicznie na numer 47 8531 255, 47 8531 201 bądź mailowo kryminalny@siemianowice.ka.policja.gov.pl. - Każda przekazana informacja będzie szczegółowo weryfikowana przez policjantów zajmujących się poszukiwaniem zaginionego. Gwarantujemy anonimowość - podaje policja w Siemianowicach Śląskich.

Czytaj również: Cieszyn. Malutkie dzieci trafiają do jednej urny. To pomysł matki, która przeżyła prawdziwy dramat

Kibole okradli własny klub
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE