Śląskie: Obleśny pedofil wyciąga dzieci z placu zabaw! Ten film to OSTRZEŻENIE [ZDJĘCIA, WIDEO]

2020-06-23 11:12 BW

Mężczyzna pojawia się na placach zabaw i pyta dzieci, czy chcą razem z nim pobawić się dronem. Wiele z nich, bez pytania rodziców, oddala się z nieznajomym. Na szczęście to tylko akcja prowadzona przez policjantów na terenie województwa śląskiego, która ma zwrócić uwagę na ważny problem braku rozmów z dziećmi na temat bezpieczeństwa. W tym przypadku był to policjant w przebraniu, ale innym razem może to być obleśny pedofil lub porywacz! Nagranie jest wstrząsające. Zobaczcie!

Policjanci z Katowic, po otrzymaniu zgody rodziców, przekonywali dzieci w wieku 8-9 lat do tego, by poszły z nimi pobawić się dronem. Mężczyzna (policjant ubrany po cywilnemu) zjawiał się na placach zabawach w województwie śląskim i próbował wyciągnąć z nich nieletnich. Wielu maluchów bez wahania oddaliło się z obcym mężczyzną, choć mógł to być obleśny pedofil lub porywacz! Akcja ma zwrócić uwagę na ważnym problem. Dzieci nie zapytały bowiem rodziców o to, czy mogą odejść z mężczyzną.

- Po odejściu ok. 150 m od rodzica policjant prowadzący dziecko przerywał akcję tłumacząc, że dron się zepsuł i trzeba wracać. Rodzice zostali uprzednio przygotowani przez policyjnego psychologa, jak rozmawiać ze swoim dzieckiem w przypadku, gdy dziecko oddaliło się z obcym bez ich zgody, a także jak porozmawiać z dzieckiem, którego zachowanie było poprawne, tj. takim dzieckiem, które dało wyraźny komunikat, że nie rozmawia z obcymi lub pobiegło do rodzica zapytać o zgodę - tłumaczą śląscy policjanci.

Obleśny pedofil wyciąga dzieci z placu zabaw. Wszystko zostało nagrane. Ten film to ostrzeżenie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Podczas wstępnych rozmów, każdy rodzic deklarował, że niejednokrotnie rozmawiał ze swoim dzieckiem o tym, by nie ufało osobom obcym i nie oddalało się bez zgody. Czy maluch posłuchał? Nagranie jest wstrząsające. Zobaczcie!