Sosnowiec. Czapka na głowie, czaszka na bluzie. Policja pyta: gdzie jesteś łobuzie?

2021-02-25 11:30 Rafał Strzelec
Sosnowiec. Policja szuka złodzieja słodyczy
Autor: Policja Sosnowiec Sosnowiec. Policja szuka złodzieja słodyczy

Policjanci często na swoich stronach internetowych publikują zdjęcia osób poszukiwanych. Złodzieje, wandale, oszuści - zazwyczaj wizerunki właśnie tego typu przestępców są udostępniane przez stróżów prawa. Tym razem mundurowi z Sosnowca pokazali twarz sklepowego rabusia. Mężczyzna ukradł słodycze o wartości aż 750 złotych! Trwają poszukiwania łakomczucha.

Sosnowiec. Policja szuka złodzieja słodyczy

Do opisywanej wyżej sytuacji doszło 28 października 2020 roku. - W sklepie spożywczym przy ul. Norwida w Sosnowcu mężczyzna widoczny na zamieszczonych poniżej zdjęciach ukradł słodycze o łącznej wartości ponad 750 złotych. Publikujemy jego wizerunek wraz z prośbą o pomoc w jego identyfikacji - podaje sosnowiecka komenda. Zdjęcie prezentuje młodego mężczyznę, ubranego na czarno. Rabuś na sobie charakterystyczne dresy z trzema białymi pasami i bluzę z czaszką na klatce piersiowej. Co prawda maseczka i czapka mogą utrudnić rozpoznanie złodzieja, ale twarz jest dość dobrze widoczna na zdjęciu. Może ktoś kojarzy tego amatora słodyczy? - Osoby posiadające w tej sprawie jakiekolwiek informacje proszone są o kontakt z Komisariatem Policji II w Sosnowcu pod numerem telefonu 47 852 02 00. Osobom przekazującym informacje zapewniamy pełną anonimowość - kończy sosnowiecka komenda.

Katowice: Najgłupszy złodziej świata? Wszedł do sklepu BEZ MASECZKI i ukradł kosmetyki. Wszystko nagrały kamery
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE