Sosnowiec: Zaginął Szymon Korejwo. "Cierpi na różne schorzenia"

2022-05-24 9:13
Szymok Korejwo z Sosnowca zaginął. Szuka go policja
Autor: pixabay.com/ Policja Sosnowiec

Szymon Korejwo z Sosnowca jest poszukiwany przez Zespół Poszukiwań Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji. Mężczyzna zaginął 24 kwietnia. Z informacji podanych przez stróżów prawa z Sosnowca wynika, że mężczyzna "cierpi na różne schorzenia" i najprawdopodobniej może przebywać wśród osób bezdomnych. Gdzie jest Szymon Korejwo? Mundurowi proszą o pomoc.

Zaginął Szymon Korejwo. Policja z Sosnowca prosi o pomoc

Zespół Poszukiwań Wydziału Kryminalnego KMP Sosnowiec szuka 36-letniego Szymona Korejwo. Mężczyzna na początku kwietnia tego roku pojechał do swojego ojca do Augustowa, gdzie przebywał przez około dwa tygodnie. Pożyczył od niego samochód marki renault megane o początkowych numerach rejestracyjnych BAU 15. W rozmowie telefonicznej poinformował tatę, że wrócił do Sosnowca. Dokładnie 24 kwietnia wyszedł z terenu noclegowni, w której przebywał. Od tamtej pory nie ma z nim kontaktu.

Czytaj również: Piekary Śląskie: Zrobiła zdjęcie dzieci siedzących w oknie. Burza w komentarzach! "Głupoty wyjdą bokiem"

- Ustalono, że Szymon Korejwo cierpi na różne schorzenia, jednak jest w pełni zdolny do samodzielnej egzystencji. Ustalono, że zaginiony może funkcjonować w gronie osób bezdomnych - podaje policja.

Wszystkie osoby, które posiadają w tej sprawie jakiekolwiek informacje proszone są o kontakt z Zespołem Poszukiwań Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu pod numerem telefonu 47 852 13 15 lub 47 852 13 07, Oficerem Dyżurnym pod numerem 47 852 12 00 lub 47 852 12 55 lub osobisty kontakt z najbliższą jednostką Policji.

Czytaj koniecznie: Śmierć 7-latki w Mysłowicach. Dziewczynka umarła w męczarniach. Wyniki sekcji zwłok

Dalsza część artykułu pod wideo.

Szukali ofiar na polskich drogach! Zgłosiło się już 40 poszkodowanych, a to dopiero początek!

Szymon Korejwo. Rysopis zaginionego z Sosnowca

Szymon Korejwo z wyglądu ma 36 lat, około 175 cm wzrostu, jest krępej budowa ciała, ma krótkie, ciemne włosy, proste, nie ma zarostu na twarzy, ma uszy przylegające, okrągłą twarz, oczy szeroko rozstawione, jasne. Nie wiadomo, jak był ubrany w dniu zaginięcia. Zaginiony posiada blizny po oparzeniach na ręce lewej i klatce piersiowej.

Czytaj także: Zaginiona Monika została zamordowana! Wśród podejrzanych Mariusz P.

Sonda
Czy szukałeś/aś kiedyś osoby zaginionej?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE