Sierżant Kamil Zasada nie żyje. Policjant zginął w wypadku samochodowym

i

Autor: Policja Śląska/Zawiercie 112

Tragiczne wieści

Tragiczny wypadek koło Zawiercia. Nie żyje sierżant Kamil Zasada. Miał 28 lat

2023-01-31 11:32

Sierżant Kamil Zasada zginął w tragicznym wypadku w miejscowości Ołudza w powiecie zawierciańskim. Do zdarzenia doszło we wtorek, 31 stycznia przed godziną 7.00 rano. Mundurowi miał 28 lat. Pozostawił pogrążoną w żałobie rodzinę.

Zawiercie. Nie żyje sierżant Kamil Zasada. Policjant zginął w wypadku

Policja Śląska poinformowała na swoim profilu na Facebooku o śmierci 28-letniego sierżanta, Kamila Zasady. - Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy, że dziś nad ranem, wracając z nocnej służby, zginął w wypadku drogowym nasz Kolega sierżant Kamil Zasada - policjant z drogówki KPP w Zawierciu. Miał 28 lat. Pozostawił pogrążoną w smutku rodzinę i bliskich. W imieniu kierownictwa śląskiego garnizonu, komendy w Zawierciu, policjantów i pracowników, rodzinie Kamila i jego przyjaciołom składamy wyrazy głębokiego współczucia - napisali mundurowi.

Jak przekazała nam mł. asp. Marta Wnuk, rzeczniczka zawierciańskiej policji, do tragedii doszło w powiecie zawierciańskim we wtorek, 31 stycznia przed godziną 7.00 rano. - Okoliczności tego tragicznego zdarzenia będą wyjaśniane w ramach prowadzonego śledztwa - mówi w rozmowie z nami. - Każda informacja o wypadku ze skutkiem śmiertelnym jest dla nas przykra. W szczególności, gdy ginie jeden z naszych policjantów - dodała.

W imieniu redakcji składamy wyrazy współczucia bliskim zmarłego policjanta.

Sierżant Kamil Zasada zginął w wypadku. Zdjęcia z miejsca tragedii dzięki uprzejmości profilu Zawiercie 112

Sonda
Miałaś/eś kiedykolwiek wypadek samochodowy?
Śmiertelny wypadek na rondzie Reagana
Nasi Partnerzy polecają