Bezpłatne badania, warsztaty i zabiegi pielęgnacyjne na Festiwalu Zdrowia i Urody AG

i

Autor: mat. prasowy

Warto zadbać o ciało i umysł! Wpadnij na Festiwal Zdrowia i Urody w dniach 30 września-2 października

2022-09-26 9:52

Akademia Górnośląska w Katowicach zaprasza na trzecią już edycję Festiwalu Zdrowia i Urody. Wydarzenie jest doskonałą okazją do prezentacji najnowszych osiągnięć naukowych, warsztatów, doradztwa medycznego. A co najważniejsze w trzydniowym festiwalu mogą wziąć udział zarówno dzieci, jak i dorośli.

W dniach 30 września - 2 października Akademia Górnośląska organizuje zajęcia z pielęgnacji skóry twarzy, dłoni oraz głowy. Przeprowadzi badania m.in. układu oddechowego, wykona analizę składu masy ciała czy zbada kręgosłup. Naukowcy AG zaaplikują też uczestnikom tego wyjątkowego wydarzenia solidną dawkę wiedzy na temat funkcjonowania organizmu. A wszystko – zupełnie za darmo!

- Zachęcamy do udziału w festiwalu szczególnie osoby zainteresowane zdrowym trybem życia, odnową biologiczną oraz dbające o urodę i zdrowie. W bogatym programie wydarzenia każdy znajdzie dla siebie coś interesującego, zarówno dzieci, młodzież, dorośli, jak i seniorzy. Dlatego warto wybrać się na festiwal całą rodziną – zachęca prorektor ds. organizacji i rozwoju Marta Adamczyk w Akademii Górnośląskiej w Katowicach.

Warto dodać, że podczas Festiwalu zostaną m.in. wykonane:

  • badania skóry głowy za pomocą specjalnej kamery trichoskopowej,
  • pomiary dotyczące układu kontroli równowagi i koordynacji ciała,
  • nieinwazyjne badania diagnostyczne pozwalające obrazować narządy wewnętrzne,
  • badania rozkładu nacisku stóp na podłoże, badania równowagi i zaburzeń koordynacji wzrokowo-ruchowej oraz precyzyjnej oceny zaburzeń chodu i lokomocji,
  • badanie odcinka szyjnego kręgosłupa w aspekcie bólów głowy i rwy ramiennej.

Szczegóły dostępne pod linkiem >>tutaj<<.

Bezpłatne badania, warsztaty i zabiegi pielęgnacyjne na Festiwalu Zdrowia i Urody AG

i

Autor: mat. prasowy

Termin: 30.09.2022r. - 2.10.2022 r.

Miejsce: Katowice - Piotrowice ul. Kostki Napierskiego 38

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają