Wybory 2020: Prezydent Sosnowca kontra zwolennicy Dudy. Tego nikt się nie spodziewał!

2020-07-09 13:52 Bartosz Wojsa

Wybory 2020: Prezydent Sosnowca Arkadiusz Chęciński nie ukrywa, że w II turze wyborów prezydenckich zagłosuje na Rafała Trzaskowskiego, kandydata Koalicji Obywatelskiej. Gdy zobaczył jednak zwolenników prezydenta Andrzeja Dudy, postanowił do nich podejść. Takiego obrotu spraw nikt się nie spodziewał!

Prezydent Sosnowca nie ukrywa, że w wyborach prezydenckich 2020 popiera kandydata Koalicji Obywatelskiej, Rafała Trzaskowskiego. Sam zresztą też jest związany z tą właśnie stroną polityczną. Postanowił jednak zaskoczyć zwolenników prezydenta Andrzeja Dudy i stanąć z nimi oko w oko. Tego nikt się nie spodziewał!

- W II turze wyborów, popieram Rafała Trzaskowskiego, co jednak nie oznacza, że nie szanuję kontrkandydata oraz jego wyborców. Możemy się spierać, ale na argumenty. Możemy konkurować, ale w duchu fair play. Możemy popierać kogoś innego, ale zawsze z szacunkiem do rywala - napisał na Facebooku Chęciński

Czy mieszkańcy boją się jeździć komunikacją miejską?

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Prezydent Sosnowca porozmawiał z mieszkańcami o odmiennych poglądach, a wszystko przebiegło w spokojnej atmosferze. - Kampania, kampanią, jednak po oddaniu głosu, po zakończeniu wyborów, wszyscy nadal będziemy mieszkańcami Sosnowca. Niezależnie od tego, kogo popieramy - podkreśla Chęciński.

Na koniec swojego wpisu zaapelował: "Szanujmy się, rozmawiajmy i zakopmy wreszcie topór wojenny, ale przede wszystkim – 12 LIPCA IDŹMY ZAGŁOSOWAĆ!".