Wybory prezydenckie 2020. W jednym z lokali w Rudzie Śląskiej głosował... dinozaur [WIDEO]

2020-06-30 12:59 Arkadiusz Nauka
Wybory prezydenckie 2020. W jednym z lokali w Rudzie Śląskiej głosował... dinozaur [WIDEO]
Autor: nadesłane przez Czytelnika Przebrany za dinozaura wyborca odwiedził jeden z lokali w Rudzie Śląskiej

Dinozaur zagłosował w wyborach. To nie żart! Wydawało się nam, że nic nas już nie zaskoczy, ale widok dinozaura w jednym z lokali wyborczych w Rudzie Śląskiej przebił wszystko. T-Rex jak gdyby nigdy nic postanowił spełnić swój obywatelski obowiązek i zagłosować na swojego kandydat. Cóż, normy sanitarne na pewno zachował. Zobaczcie jak to wyglądało.

Dinozaur zagłosował w wyborach

Tego jeszcze nie było! W ostatnich wyborach prezydenckich frekwencja była rekordowa. Nic dziwnego, skoro swój głos postanowił oddać nawet dinozaur, który jak gdyby nigdy nic postanowił odwiedzić jeden z lokali wyborczych w Rudzie Śląskiej, a konkretnie w dzielnicy Bykowina. Sympatyczny T-Rex grzecznie przywitał się z komisją, wylegitymował, pobrał kartę do głosowania i oddał ważny głos.

Zobacz też:

Ten zabawny happening to sprawka pewnej mieszkanki Rudy Śląskiej, znanej jako Dino z Bykowiny. To nie pierwszy raz kiedy kreatywna rudzianka przebiera się za dinozaura i wywołuje uśmiech na twarzy innych ludzi.

ZOBACZ także: Ruda Śląska: Tyranozaur na zakupach w sklepie Netto. Usta i nos miał zakryte [WIDEO]

Z relacji świadków wynika, że śmiechu w lokalu nr 51 w Rudzie Śląskiej było podczas niedzielnych wyborów co nie miara. Członkowie komisji początkowo byli nieco przerażeni widokiem zielonego dinozaura przy wyborczej urnie, ale szybko zorientowali się, że T-Rex jest wegetarianinem i chce tylko spełnić obywatelski obowiązek.

Słynny już dino z Bykowiny już zapowiedział, ze zagłosuje również w drugiej turze 12 lipca. Na kogo? Tego nie wiemy, ale chyba żaden kandydat w swoim programie wyborczym nie przygotował udogodnień dla dinozaurów. Ale przecież jeszcze można to zmienić

Zobaczcie na filmie jak wyglądała wizyta dinozaura w jednym z lokali wyborczych w Rudzie Śląskiej.

Dinozaur głosujący w wyborach

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.