DRAMAT w Sławkowie. Kierowca zasłabł za kierownicą tira. Nie udało się go uratować

2021-01-25 10:03 Rafał Strzelec
DRAMAT w Sławkowie. Kierowca zasłabł za kierownicą tira. Nie udało się go uratować
Autor: BE /archiwum

Dramat w Sławkowie. 63-letni mężczyzna zasłabł za kierownicą podczas jazdy samochodem ciężarowym drogą krajową nr 94 w kierunku Olkusza. Mężczyznę reanimowali kierowcy, którzy byli świadkami zdarzenia. Niestety, po przyjeździe służb medycznych nie udało się go uratować. Na miejscu występują spore utrudnienia drogowe.

Sławków. Kierowca zasłabł za kierownicą. Mężczyzna zmarł mimo reanimacji

Do zdarzenia doszło w poniedziałek 25 stycznia około godz. 7.30 na drodze krajowej nr 94 w Sławkowie. 63-letni mężczyzna, jadąc tirem w kierunku Olkusza, nagle zasłabł za kierownicą. - Kierowcą był 63-letni mężczyzna z powiatu gliwickiego. W pewnym momencie mężczyzna zjechał na pobocze. 63-latek zasłabł za kierownicą. Najprawdopodobniej z przyczyn chorobowych. Kierowcy, którzy byli świadkami zdarzenia, podjęli akcję reanimacyjną. Po przyjeździe służb przez ponad pół godziny ratownicy walczyli o życie 63-latka. Niestety, nie udało się go uratować - mówi Paweł Łotocki, rzecznik prasowy będzińskiej komendy.

Na miejscu nadal mogą występować utrudnienia w związku ze zdarzeniem, zarówno w kierunku Dąbrowy Górniczej, jak i Olkusza.

Czytaj również: Poszła na Babią Górę w samej bieliźnie. Teraz się tłumaczy. "Swoje pasje należy realizować, ale..."

Kętrzyn. Uszkodził auto na parkingu. Policja szuka sprawcy