Recydywista z seksbizbnesu

i

Autor: Policja Śląska

Za seksbiznes wsadzili go za kratki. Na wolności wrócił do przestępczego procederu

2022-04-27 14:27

Są tacy, których pobyt w więzieniu niczego nie nauczy, a w niektórych przypadkach jeszcze bardziej zdemoralizuje. Na pewno resocjalizacja nie powiodła się w przypadku 45-letniego mieszkańca Sosnowca, który trafił za kratki za prowadzenie seksbiznesu. Kiedy odsiedział wyrok, założył agencję towarzyską w Czeladzi.

Jak podaje policja, 45-letni mieszkaniec Sosnowca w grudniu 2020 roku opuścił więzienie po odbyciu kary za prowadzenie na terenie Czeladzi agencji towarzyskiej. Jednak pobyt za kratkami nie sprawił, że sosnowiczanin przeszedł na dobrą stronę. Wręcz przeciwnie, mężczyzna wrócił do swojej "profesji".

Zobacz koniecznie: Kto będzie następnym prezydentem? Polacy mają dwóch faworytów

- Zebrany przez nich materiał dowodowy wskazał, że mężczyzna w maju 2021 roku ponownie zajął się seksbiznesem, otwierając w Czeladzi agencję towarzyską. Jednocześnie 45-latek, wspólnie z 55-letnią kobietą, założył i kierował grupą przestępczą, w której uczestniczyła jeszcze inna, 45-letnia kobieta. Sprawcy zajmowali się czerpaniem korzyści majątkowej z uprawiania prostytucji przez inne osoby - opisuje proceder policja.

Zobacz koniecznie: 18 górników nie żyje, 7 zostało pod ziemią. Czarny tydzień polskiego górnictwa. Śląsk w żałobie

Cała wyżej wymieniona trójka została doprowadzona do Prokuratury Okręgowej w Sosnowcu. Osoby te usłyszały zarzuty udziału w grupie przestępczej i czerpania korzyści majątkowej z uprawiania prostytucji przez inne osoby, za co grozi do 5 lat więzienia. Wspomniany sosnowiczanin i jego 55-letnia wspólniczka usłyszeli również zarzuty kierowania grupą przestępczą, za co grozi do 10 lat więzienia. Oboje są recydywistami, bowiem jako duet prowadzili też poprzedni seksbiznes.

Zobacz koniecznie: Chorzów: 14-latkowie mieli się bić na "gali" MMA na starym orliku. "Demoralizacja"

Prowadzili seksbiznes, a na prostytutkach zarabiali podwójnie!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE