Zapisz się online do GWSH!

2020-05-18 10:38 Artykuł sponsorowany
GWSH
Autor: mat.prasowe

Bez wychodzenia z domu możesz się zapisać na studia. GWSH rozpoczęła rekrutację na rok akademicki 2020/2021. Niezbędne dokumenty będzie można dostarczyć po ustaniu pandemii.

Najstarsza uczelnia niepubliczna w województwie śląskim rozpoczęła rekrutację na studia w roku akademickim 2020/21. Psychologia w zarządzaniu zasobami ludzkimi, kompetencje menedżera w gospodarce 4.0, a może jednolite studia na kierunku Fizjoterapia lub Pielęgniarstwo? Wybór należy do Ciebie. GWSH gwarantuje wysoki poziom nauki i studia oparte na stale unowocześnianych programach dostosowanych do potrzeb rynku.

Uczelnia ma w swojej ofercie studia I i II stopnia oraz jednolite studia magisterskie. Trzy wydziały w Katowicach, jeden w Żorach oraz studia w Wiedniu. GWSH od wielu lat znajduje się w pierwszej 10. szkół niepublicznych w kraju. Prawie 30 lat działalności edukacyjnej to doświadczenie, które wpływa na jakość studiów. W GWSH nie ma miejsca na przypadkowe działania.

Korzystne promocje na GWSH!

Uczelnia oferuje korzystne promocje. Nie zapłacisz czesnego za miesiące wakacyjne, a jeśli płacisz w terminie, szkoła zapewnia niższe czesne. Specjalna promocja obejmuje też Absolwentów GWSH. Ci mogą zaoszczędzić do 900 złotych. Warunkiem przyjęcia do grona studentów uczelni jest zdana matura. Progi punktowe nie mają wpływu na rekrutację. Liczy się kolejność zgłoszeń. Biuro Rekrutacji działa online. Niezbędne dokumenty będzie można dostarczyć po ustaniu pandemii.

Więcej informacji znajdziesz na: www.gwsh.pl/rekrutacja

Artykuł sponsorowany