Policjant zginął w wypadku. Znamy datę pogrzebu

i

Autor: Policja Śląska/Zawiercie 112

Podano datę uroczystości

Zawiercie. Sierżant Kamil Zasada zginął w tragicznym wypadku. Podano datę pogrzebu

2023-02-03 15:31

Sierżant Kamil Zasada zginął w tragicznym wypadku, jaki miał miejsce 31 stycznia rano w miejscowości Jasieniec w powiecie zawierciańskim. Mundurowy z miejscowej jednostki policji rozbił się autem, gdy wracał z pracy. Trwa ustalanie przyczyn tej okropnej tragedii. W sobotę, 4 lutego ostatnie pożegnanie policjanta pochodzącego z Ołudzy.

Policjant z Zawiercia zginął w wypadku

Tragiczne zdarzenie miało miejsce we wtorek, 31 stycznia przed godziną 7.00 rano na drodze w miejscowości Jasieniec. Jadący samochodem osobowym sierżant Kamil Zasada wracał z pracy do domu. Z nieznanych przyczyn stracił panowanie nad autem, zjechał na pobocze, po czym uderzył w drzewo i dachował. 28-letni policjant zginął na miejscu. Mundurowy pracował w policji 5 lat. Do września ubiegłego roku był związany z katowickim oddziałem prewencji, następnie trafił do Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu do Wydziału Ruchu Drogowego. Osierocił dwójkę dzieci. Sprawę tragicznego wypadku nada prokuratura. 

Pogrzeb policjanta z Zawiercia

Jak podaje profil Zawiercie 112, w najbliższą sobotę, 4 lutego odbędzie się ostatnie pożegnanie sierżanta Zasady. O godzinie 11 w kościele p.w. Św. Marii Magdaleny w Rokitnie zostanie odprawiona msza żałobna. Policjant zostanie pochowany na cmentarzu w Rokitnie.

Tragiczny wypadek koło Zawiercia. Nie żyje policjant. Zobacz zdjęcia

Szczątki niemieckich policjantów odkryto w Siadle Górnym

To oni pierwsi docierają do ofiar drastycznych wypadków.

Co szokuje ich najbardziej? POSŁUCHAJ!

Listen on Spreaker.