Samotni wyruszą na łowy, starzy poczują się młodzi. Horoskop dla każdego znaku zodiaku na nów w Lwie

i

Autor: Messan Edoh/Pixabay Horoskop na nów Księzyca w Lwie dla każdego znaku zodiaku. Kto znów poczuje się jak dziecko?cko?

To najlepszy czas w roku

Samotni wyruszą na łowy, starzy poczują się młodzi. Horoskop dla każdego znaku zodiaku na nów w Lwie

2022-07-25 17:19

Chociaż niebo będzie ciemne nasze serca i dusze wypełni jasność! Nów Księżyca w lipcu w przeciwieństwie do pełni nie będzie powodował problemów ze snem – chyba, że sami tego zapragniemy. Ta faza Księżyca sprzyja snuciu marzeń. Sprawdź horoskop dla swojego znaku zodiaku. Energia Lwa, która patronuje temu zjawisku w lipcu sprawi, że samotni otworzą serca i wyruszą na poszukiwania drugiej połówki. Czy to się uda? Sprawdź horoskop na nów Księżyca w lipcu.

Nów Księżyca w znaku Lwa wydarzy się w czwartek 28 lipca 2022. Niektóre znaki zodiaku już kilka dni wcześniej mogą odczuwać niczym niepodyktowaną ekscytację. Warto sprawdzić horoskop na ten czas, bo wydarzy się bardzo dużo. Za wszystko odpowiedzialny jest Księżyc w nowiu w znaku Lwa. Ten królewski ognisty znak zodiaku jest niezwykle czuły, kreatywny i skupiony na sobie. Zaczniesz bardzo mocno odczuwać, to co w twoim życiu nie gra lub nie jest wystarczająco dobre. Lew ceni sobie wygodę, uwielbia blichtr i sukcesy, dlatego jest nastawiony na cele, które zawsze osiąga. Sprawdź horoskop dla swojego znaku zodiaku na nów Księżyca w lipcu.

ZOBACZ TEŻ: Zawód dla znaku zodiaku. Horoskop podpowie, jakiej pracy szukać

Horoskop dla każdego znaku zodiaku na nów Księżyca w Lwie. Baran

Jeśli Twój znak zodiaku to Baran wykorzystaj nów Księżyca w Lwie na rozliczenie się ze sobą. Spisz na kartce wszystko, co nie ci nie służy i pomyśl jak się z tym pożegnać. Czas skończyć z toksycznymi relacjami. Energia nowiu oraz patronującego mu znaku Lwa zachęca do zdrowego egoizmu.

Horoskop dla każdego znaku zodiaku na nów Księżyca w Lwie. Byk

Byk powinien wsłuchać się w swoje serce. Nów Księżyca w Lwie to dobry czas na to, by zacząć. Każdego dnia, od 28 lipca, staraj się znaleźć chwilę dla siebie. Połóż dłonie na sercu i posłuchaj, co chce ci przekazać. Samotni odkryją, że wokół nich jest ktoś komu na nich bardzo zależy.

ZOBACZ TEŻ: Kolory znaków zodiaku. Horoskop zdradzi, jaki kolor przyniesie Ci szczęście i uwolni Twoją moc

Horoskop dla każdego znaku zodiaku na nów Księżyca w Lwie. Bliźnięta

Bliźnięta już kilka dni przed nowiem będą odczuwać dziwny stan ekscytacji. Uczucie typu "coś bym zrobiła, ale nie wiem co". To kreatywny Lew i Księżyc zachęcają do rozwijania pasji. Każdego dnia poświęć kilka minut na to, co cię rozpala. Ziarna zasiane w nowiu wykiełkują za kilka tygodni. Może uda się uzyskać intratny kontrakt.

Horoskop dla każdego znaku zodiaku na nów Księżyca w Lwie. Rak

Rak znów poczuje się jakby miał naście lat. Jeśli to twój znak zodiaku poddaj się chwilom beztroski. Lew uwielbia zabawę, a nów Księżyca sprzyja planom. To dobry czas na zapisanie się na kurs tańca, zajęcia teatralne lub jakiekolwiek inne, które przynoszą ci radość.

Horoskop dla każdego znaku zodiaku na nów Księżyca w Lwie. Lew

Lew świętuje urodziny. Nów Księżyca 28 lipca to dla osób urodzonych pod tym znakiem, to dobry czas na spojrzenie wstecz. Nie po to, by roztrząsać krzywdy, ale po to, by odpuścić. Tylko z czystym sercem, bez skrywanej urazy można budować przyszłość. 

NIE PRZEGAP: Planety dla znaków zodiaku. Horoskop, który zdradza twoją moc

Horoskop dla każdego znaku zodiaku na nów Księżyca w Lwie. Panna

Skrupulatna i oszczędna w uczuciach Panna w końcu pozwali sobie na odrobinę luzu. Nów księżyca w Lwie zachęci do zabawy i spotkań z dawno niewidzianym przyjacielem. Kawa lub kolacja oraz wspomnienia dawnych czasów mogą pomóc w budowaniu głębszej relacji.

Horoskop dla każdego znaku zodiaku na nów Księżyca w Lwie. Waga

Jeśli twój znak zodiaku to Waga weź przykład z Lwa, który uwielbia być w centrum uwagi. Załóż najlepszą sukienkę i szpilki. Umaluj usta, ułóż włosy i ruszaj w miasto. Czas, by inni podziwiali twoje piękno. Ale uważaj na tanie komplementy.

Horoskop dla każdego znaku zodiaku na nów Księżyca w Lwie. Skorpion

Skorpion powinien wykorzystać czas nowiu na zadbanie o siebie. Zdrowy egoizm Lwa będzie wspierał wszystkie działania, które przysłużą się twojemu zdrowiu. Pójdź na masaż lub do groty solnej. Weź książkę zamiast telefonu i rozkoszuj się spokojem.

Horoskop dla każdego znaku zodiaku na nów Księżyca w Lwie. Strzelec

Strzelec znów będzie w swoim żywiole. Jeśli to jest twój znak zodiaku przed tobą tańce, hulanki swawole - zupełnie, jak wtedy, gdy byłaś dzieckiem. Strzelce odnajdą także iskrę, która zapalała do działania. Nów Księżyca w Lwie obudzi kreatywność, którą ostatnio skryłaś pod grubą kołdrą codziennej rutyny.

Horoskop dla każdego znaku zodiaku na nów Księżyca w Lwie. Koziorożec

Koziorożec odnajdzie drogę do spokoju. Znajdzie wreszcie czas na relaks, który pozwoli mu pobyć ze sobą i wsłuchać się w potrzeby ciała. Pamiętaj jednak, by uzdrowić także ducha inaczej ciało nie będzie cię słuchać.

Horoskop dla każdego znaku zodiaku na nów Księżyca w Lwie. Wodnik

Wodnik znajdzie drogę do rozwoju. Nów Księżyca w Lwie będzie wspierał twoje działania w dążeniu do polepszenia warunków materialnych. Podczas nowiu spisz wszystko, co blokuje drogę do sukcesu. Pomyśl też, jak usunąć przeszkody. Gdy Księżyca zacznie przybywać - działaj!

Horoskop dla każdego znaku zodiaku na nów Księżyca w Lwie. Ryby

Ryby odkryją nowe powołanie. Nów Księżyca w Lwie zachęci je do poszukiwań. Ten wrażliwy znak zodiaku pchnie swoją artystyczna duszę na kolejna ścieżkę rozwoju. Może okazać się, że znajdziesz szczęście pomagając w fundacji dla uzdolnionej młodzieńczy.

Wielki quiz o znakach zodiaku. Odpowiedz na te pytania, a my zgadniemy, jakim znakiem zodiaku jesteś

Wielki quiz o znakach zodiaku. Odpowiedz na te pytania, a my zgadniemy, jakim znakiem zodiaku jesteś

Pytanie 1 z 10
Jaka cecha charakteru najlepiej do Ciebie pasuje?
Tańczące z promocjami 6.07.2022