Jak ZRUJNOWAĆ swój związek? Faceci nie znoszą tych tekstów, uciekają gdzie pieprz rośnie

2021-02-24 12:07 kaja
związek
Autor: East News

Wydawałoby się, że w związku przede wszystkim liczy się miłość i póki uczucie jest silne nic nie jest w stanie go zniszczyć. Niestety, jest wiele rzeczy, które potrafią skutecznie zrujnować nawet największą miłość. Kobiety i mężczyźni różnią się od siebie, a co za tym idzie pewne przyzwyczajenia, które jednej płci wydają się czymś normalnym potrafią wkurzać i męczyć partnera. Zobacz, jakimi zachowaniami kobiety niszczą swoje relacje i czego unikać.

Kobiety są o wiele bardziej uczuciowe i emocjonalnie niż mężczyźni. To z jednej strony ogromna zaleta, która pozwala kobietom być dobrymi matkami i dbać o ognisko domowe. Niestety, czasem mężczyźni tego nie rozumieją i wkurza, że ich kobiety często się przejmują, że zastanawiają się nad problemami. Faceci są tak zaprogramowani, że jak jest jakiś kłopot to trzeba go rozwiązać, nie debatować nad nim w nieskończoność. Zdaniem niektórych mężczyzn kobiety wprost uwielbiają się zamartwiać, a to jest męczące i skutecznie psuje atmosferę w związku.

Związek to przede wszystkim zaufanie, kiedy jednak decydujemy się na wspólne zamieszkanie trzeba zmierzyć się z wieloma prozaicznymi problemami. Każdy z nas ma własne przyzwyczajenia i rytuały, które niekoniecznie muszą podobać się drugiej połówce. Najważniejszym jest znalezienie złotego środka i kompromisu. Wielu mężczyzn narzeka, że ich kobiety stały się swoistymi "męczybułami" i ciągle o czymś im przypominają, każą coś zrobić albo coś im przeszkadza. Oczywiście, jeżeli twój facet obiecał, że naprawi zepsuty zlew miesiąc temu to raczej nie będzie milczała i udawała, że wszystko jest ok, ale spróbuj zaakceptować jego pewne nawyki. Jeżeli zdarzyło mu się nie wytrzeć blatu w kuchni, albo brudne skarpetki zamiast w koszu na pranie wylądowały obok, nie wszczynaj awantury i nie marudź. Czasami warto wziąć na wstrzymanie.

Wiele kobiet wypracowało sobie system który im wydaje się idealny, a niestety jest autostradą do katastrofy. Panie często bowiem szantażują swoich partnerów seksem. To najgorsze co można robić. Prowadzi to do niezdrowego postrzegania seksu w waszym związku, a coś co jest intymną chwilą dla obojga partnerów, staje się bronią w rękach kobiety, która w ten sposób próbuje wymuszać zachowania na mężczyźnie.

Przedsmak wiosny w Lesznie
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze