IWOSTIN

i

Autor: Materiały prasowe IWOSTIN

Marka IWOSTIN obchodzi 20-lecie. Z tej okazji premierę miała wyjątkowa kolekcja kosmetyków dla kobiet 40+

2022-09-30 8:31

IWOSTiN od 20 lat troszczy się o skórę wrażliwą, pomaga przywrócić jej komfort i piękny wygląd. W tym czasie marka zdobyła duże zaufanie wśród konsumentów, ekspertów i lekarzy. Spotkanie rozpoczęła Małgorzata Rokicka, Category Manager, która krótko opowiedziała o historii marki i zapowiedziała nową linię przeciwstarzeniową AGE LIFT. Następnie Izabela Norin, technolog z laboratorium Perrigo przedstawiła najważniejsze składniki nowej linii i omówiła badania potwierdzające skuteczność substancji aktywnych wykorzystanych w formułach produktów. Na zakończenie części oficjalnej, wystąpiła wspierająca linię AGE LIFT Paulina Smaszcz – dziennikarka, doktor nauk społecznych, szkoleniowiec, która opowiedziała o kobietach w średnim wieku – ich roli w społeczeństwie, samopoczuciu i postrzeganiu samych siebie.

Linia AGE LIFT to odpowiedź marki na potrzeby i marzenia kobiet o młodej i pięknej skórze. Formuły produktów zawierają składniki aktywne, których skuteczność została potwierdzona w badaniach klinicznych. AGE LIFT to bogaty i dobrze przemyślany skład o działaniu przeciwzmarszczkowym, nawilżającym, odżywczym oraz ochronnym. Produkty zapewniają optymalne efekty dla różnych typów skóry, o każdej porze dnia i nocy.

Zobacz także: Domowy płyn do prania! Z tym przepisem Twoje ubrania będą czyściutkie i zaoszczędzisz pieniądze

W skład gamy wchodzą:

  • AGE LIFT krem na dzień SPF 15 do skóry normalnej i mieszanej
  • AGE LIFT krem na noc do skóry normalnej i mieszanej
  • AGE LIFT krem na dzień SPF 15 do skóry suchej
  • AGE LIFT krem na noc do skóry suchej
  • AGE LIFT krem pod oczy
  • AGE LIFT serum na dzień i na noc

Po prezentacji produktowej, zaproszeni świętowali 20-lecie marki. Z tej okazji przygotowano tort, a Goście mogli wznieść toast lampką wina musującego serwowaną z… prosecco vana. W specjalnie przygotowanych strefach, eksperci marki opowiadali o produktach i udzielali porad pielęgnacyjnych.

IWOSTIN

i

Autor: Materiały prasowe IWOSTIN
IWOSTIN

i

Autor: Materiały prasowe IWOSTIN
Laura Bączkiewicz o wygranej w Szansie na sukces i Eurowizji Junior
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają