Mężczyźni o tych imionach zdradzają swoje kobiety w internecie. Sprawdź, czy Twój facet jest na liście

2022-05-13 16:58
Mężczyźni o tych imionach ZDRADZAJĄ najczęściej! Lepiej miejcie ich na oku! [GALERIA]
Autor: pixabay.com

Mężczyźni noszący te imiona notorycznie zdradzają swoje partnerki w sieci. Zdrada to jedna z największych przykrości, jaką można zrobić swojej partnerce. To jedna z głównych przyczyń rozstań, po zdradzie trudno odbudować łączącą Was więź i zaufanie. Dla wielu mężczyzn flirt w internecie to nie zdradza i regularnie zadają się oni z innymi kobietami. Flirtują, wysyłają im roznegliżowane zdjęcia i nie widzą w tym nic złego. Mężczyźni o tych imionach zdradzają swoje partnerki w internecie. Robią to nawet wtedy, gdy są w szczęśliwym związku. Sprawdź, czy Twój facet jest na tej liście

Mężczyźni o tych imionach zdradzają kobiety w sieci. Robią to nawet, będąc w związku

Boisz się, że Twój partner Cię zdradza i nie jest Ci wierny? Okazuje się, że posiadacze pewnych męskich imiona częściej niż inni flirtują w internecie. Za plecami swoich kobiet prowadzą bujne życie towarzyskie online i najgorsze, że nie widzą w tym nic złego. Dla nich to niewinna zabawa i robią to, by dowartościować swoje ego. ich hipokryzja nie zna granic, choć sami regularnie zdradzają swoje kobiety w sieci to, jak przyznają sami, nie chcieliby by ich partnerki zachowywały się tak samo. Zobacz, jakie imiona znalazły się na tej liście. 

Zobacz także: Kwiaty do sypialni. Rośliny, które poprawią sen i oczyszczą powietrze [LISTA]

Lista męskich imion, których posiadacze zdradzają online 

ADAM

Mężczyźni o tym imieniu nigdy nie publikują w mediach społecznościowych zdjęć, które mogłyby wskazywać, że są w związku. Robią to po to, by móc bezkarnie flirtować z innymi. Chcą, by inne kobiety wierzyły, że są singlami. 

BARTOSZ

Jego zdrada boli najbardziej ponieważ nie chodzi jedynie o zwykły flirt, a jej głębszy wymiar. Przez całe życie marzy o znalezieniu drugiej połówki, która go zrozumie. Niestety, nie urodziła się jeszcze taka, która by sprostała jego wymaganiom. 

KACPER

To prawdziwy kolekcjoner kobiet, ciągle musi zdobywać i uwodzić kolejne panie. Lubi się chwalić swoimi podbojami przed kolegami, a będąc w związku nadal ma listę kobiet, którymi flirtuje przez komunikatory internetowe.

Sonda
Czy Twoim zdaniem flirt z internecie to zdrada?
Tańczące z Promocjami 12.05.22
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE