Najgorszy makijaż na świecie. Będziesz w szoku, jak zobaczysz te zdjęcia. Nigdy tego nie rób

2021-06-18 10:49
SE TV 14 Uroda
Autor: Shutterstock

Pół żartem, pół, serio, niektórzy mężczyźni uważają, że makijaż to największa broń kobieca. Dzięki niemu możemy zatuszować pewnie niedoskonałości i uwydatnić, to co mamy najlepsze. Zdarza się jednak, że makijaż zamiast upiększać prowadzi to prawdziwej katastrofy, źle dobrane kosmetyki mogą nam jedynie zaszkodzić. Czy jest coś gorszego niż za ciemny podkład, albo posklejane, nieestetyczne rzęsy. Zobacz największe wpadki makijażowe. Jak można było tak wyjść z domu?

Najgorsze wpadki w makijażu

Dobry makijaż potrafi zdziałać cuda, dzięki niemu możemy wyszczuplić, odmłodzić i rozświetlić naszą twarz. Jednak, w makijażu bardzo często sprawdza się powiedzenie "co za dużo, to nie zdrowo". Zbyt mocny makeup nie tylko postarza, ale sprawia, że zamiast jak zachwytów spotkać możemy się jedynie ze śmiechem i dziwnymi spojrzeniami. Najgorsze makijażowe wpadki najczęściej wynikają z braku umiaru. Za długie i gęste sztuczne rzęsy zamiast powiększyć i podkreślić kształt oka sprawiają wrażenie, że jest ono ociężałe i mniejsze. Zbyt gruba warstwa podkładu i korektora powoduje, że nasza skóra wygląda na starszą i zmęczoną. Często podkreślone są wtedy wszelkie załamania co daje złudzenie dodatkowych zmarszczek. Podobnie jest w przypadku przesadzenia z bronzerem i rozświetlaczem. Nałożenie tych kosmetyków w zbyt dużej ilości sprawi, że będziemy wyglądać karykaturalnie i ukryjemy nasze największe auty, a chyba nie o to w tym wszystkim chodzi. Zobacz najgorsze wpadki makijażowe.

Express Biedrzyckiej - Marcin Horała: Koalicjanci posuwają się za daleko
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze