Przerażająca przepowiednia siostry Łucji. Europę zniszczy III wojna światowa? Straszne!

2021-03-03 10:48 kaja
III Wojna Światowa
Autor: SHUTTERSTOCK III Wojna Światowa

Pandemia koronawirusa sprawiła, że wiele osób sięgnęło po przepowiednie najbardziej znanych jasnowidzów. W słowach między innymi Nostradamusa doszukujemy się znaków, które zdradzą co czeka ludzkość w najbliższych miesiącach. Sporym zainteresowaniem cieszą się przepowiednie siostry Łucji, która była jednym ze świadków objawień fatimskich. Jej słowa budzą przerażenie, zwłaszcza, że Kościół Katolicki uznaje jej wizje jako prawdziwe. Zobacz, co siostra Łucja przewidziała dla Europy.

Siostra Łucja dos Santos z Portugalii zmarła w 2005 roku. Kiedy miała zaledwie 10 lat, w 1917 roku wraz z dwóją innych dzieci była świadkiem objawień Matki Boskiej, czyli tak zwanych objawień fatimskich. Są one uznawane przez Watykan jako prawdziwie, a od 2008 roku trwa proces beatyfikacji siostry Łucji. Jej przepowiednie cieszą się dużym zainteresowaniem, mimo że często nie są pozytywne i wskazują na wojny i cierpienie jakie czeka świat.

Stephen Lassare w swojej książce pt. "Odkryte sekrety przyszłości, proroctwa, przepowiednie, wizje jasnowidzów" przytoczył między innymi wizję siostry Łucji dotyczącą kolejnej wojny. Jak podaje portal radia RMF FM nadchodzący konflikt zbrojny będzie miał związek z bronią jądrową, a najbardziej poszkodowane będą Niemcy, Francja, Holandia i Dania. - Nadchodzące wypadki zmienią oblicze ziemi, a wszystkie narody świata zmuszą do działania. Jedne pod presją wojny, inne na skutek klęsk żywiołowych lub zniszczenia i rozpadu, które niesie broń jądrowa - brzmi przepowiednia siostry Łucji.

Co ciekawe, siostra Łucja w swoich wizjach okazała się łaskawa dla Polski. Jej zdaniem woja ominie nasz kraj i to Polska będzie odpowiadać za kształt Europy po konflikcie.

- Polska tym razem zostanie oszczędzona i będzie jedynym państwem, które ze światowego kataklizmu wyjdzie jako państwo potężniejsze, silniejsze i wspanialsze. Od niej zależeć będzie przyszłość Europy. W niej rozpocznie się odrodzenie świata przez ustrój, który stworzy, przez nowe prawa, zgodne z prawem Bożym. Polska w swoich granicach będzie realizować prawo Boże, gdyż dość zaznała krzywd, niesprawiedliwości, zbrodni i bezprawia. Zbuduje nowy dom braterstwa wszystkich narodów świata, a dla swoich dzieci będzie matką. Nikogo nie odrzuci, nie potępi, lecz przygarnie–  cytuje portal RMF FM  wypowiedź Łucji dos Santos przytoczoną w książce o objawieniach.

Skruszony ksiądz przyznał się do MOLESTOWANIA dziecka! Wstrząsające wyznania
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze