Twoje włosy się puszą? Spróbuj je myć w ten sposób, a będą gładkie jak nigdy

2022-06-22 13:33
Zniszczone włosy
Autor: Shutterstock Zniszczone włosy

Twoje włosy puszą się, są zniszczone i niesforne, a ty już rozkładasz ręce z bezradności bo nie wiesz, co zrobić, aby odzyskały dawny blask? Niestety wiele czynników zewnętrznych negatywnie wpływa na kondycje naszych włosów, przez co stają się suche i zaczynają się puszyć. Jeśli ten problem dotyczy ciebie, to koniecznie wypróbuj metodę mycia włosów OMO. Wyjaśniamy, na czym ona polega.

Puszące się włosy są zmorą wielu kobiet. Wiele z nas próbuje ujarzmić je prostownicą lub specjalnymi kosmetykami wygładzającymi. Niewiele z nas zdaje sobie sprawę z tego, że przyczyną puszenia się włosów jest ich słaba kondycja. Przesuszone pasma stają się niesforne i matowe. Co zatem zrobić, aby włosy były gładkie, zdrowe i dobrze się układały? Koniecznie wypróbuj nowej metody mycia włosów. 

Metoda OMO na gładkie włosy

Metoda mycia włosów OMO została opracowana z myślą o kobietach, których włosy są suche i się puszą. Efekty są naprawdę zaskakujące. Dzięki stosowaniu mycia OMO pasma są zregenerowane, wzmocnione już od cebulek, a dodatkowo chronione przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, takimi jak promieniowanie UV.

Mycie włosów metodą OMO składa się z trzech etapów:

  1. Najpierw należy zmoczyć i rozczesać włosy. Na wilgotne pasma nakładamy odżywkę i pozostawiamy ją na co najmniej 10 minut.
  2. Szampon rozcieńczamy z niewielką ilością wody i spieniamy przed nałożeniem go na włosy. Włosy i skórę głowy myjemy najlepiej szamponem delikatnym bez substancji drażniących, takich jak SLS, SLES. Szampon spłukujemy.
  3. Ponownie nakładamy odżywkę i pozostawiamy ją na 10 minut, po czym dokładnie ją spłukujemy.
Sonda
Używasz odżywki przy każdym myciu włosów?
Cudowne SIEMIĘ LNIANE - do picia, na włosy i skórę, zamiast jajka
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE