Morsowanie i Zanzibar w jednym. Popularny aktor kpi z najnowszych trendów. Zdjęcie jest hitem sieci

2021-01-14 16:17 AM
Rafał Rutkowski
Autor: WBF

Morsowanie i Zanzibar, to najpopularniejsze hasła tegorocznej zimy w polskim Internecie. Rafał Rutkowski, aktor i stand-uper, znany m.in. z seriali: "Przepis na życie" czy "Daleko od noszy" postanowił zażartować i połączył oba trendy na jednym zdjęciu. Swoim wpisem na Facebooku rozbawił fanów oraz kolegów z branży.

Morsowanie, to nowy sport narodowy Polaków. Media społecznościowe zalewają zdjęcia ludzi, którzy odkryli nową, zdrową pasję. Wśród nich nie brakuje także celebrytów. Podobnie jest z Zanzibarem, który tej zimy jest jednym z najpopularniejszych urlopowych kierunków. Rafał Rutkowski postanowił skomentować sytuację na jednym zdjęciu. Rozebrał się do kąpielówek, założył okulary słoneczne, czapkę oraz crocsy po czym z drinkiem w dłoni usiadł na leżaku przy palmie na zaśnieżonym tarasie.

ZOBACZ TEŻ: „Bridgertonowie” na Netfliksie. Wiemy, gdzie kręcono sceny do popularnego serialu [GALERIA]

„Zanzibar i Morsowanie. Szach-Mat"podpisał zdjęcie, które umieścił w mediach społecznościowych.

Tym zdjęciem podbił serca nie tylko swoich fanów ale również kolegów z  branży. "Kocham Cię" - napisał reżyser Andrzej Saramonowicz, w którego filmach Rafał Rutkowski występuje. Hanna Śleszyńska napisała, że Rutkowski jest boski, a stand-uperka Katarzyna Piasecka dodała, że zaraz zejdzie (bo mieszka po sąsiedzku). Inni zauważają, że morsowanie liczy się tylko wtedy, gdy ma się jeszcze rękawiczki lub, że zgodnie z najnowszą modą z Paryża, aktor powinien zastąpić crocsy sandałami. Internauci radzą także, żeby aktor cieszył się chwilą, bo za moment rząd zorientuje się, jak bardzo morsowanie jest popularne i opodatkuje nową ulubioną aktywność Polaków.

Morsowanie w Złocieńcu
Najnowsze