Ubezpiecz swoją letnią przygodę z CUK Ubezpieczenia

i

Autor: Materiały Promocyjne

Ubezpiecz swoją letnią przygodę z CUK Ubezpieczenia

2021-07-22 0:00

Lato oznacza urlop i błogie leniuchowanie. By jednak urlop przebiegł bez zakłóceń, warto wcześniej zadbać o kilka rzeczy. Co zrobisz jeśli twój bagaż przypadkiem poleci w inne miejsce. Albo w trakcie gry w piłkę zwichniesz kostkę. Urlop przebiegnie ci bezstresowo, jeśli pomyślisz wcześniej o wykupieniu ubezpieczenia turystycznego. Odpowiednio dobrana polisa zapewni ochronę w nieprzewidzianych sytuacjach i pokryje koszty leczenia oraz assistance o wartości nawet 1,2 mln złotych.

Górskie wędrówki, uprawianie sportów wodnych i harce najmłodszych są nieodłączonym elementem wakacji. Ale mogą być również przyczyną przykrych zdarzeń - od zwykłych zadrapań i skaleczeń, przez złamania, po bardziej rozległe urazy i kontuzje, które mogą wymagać hospitalizacji, których koszty podczas pobytu za granicą mogą być bardzo wysokie.

Polisy standardowo oferowane przez biura podróży, nie są szyte na miarę i nie zawsze będą kompleksowo zabezpieczać potrzeby klienta. Dlatego, aby ułatwić wybór najlepszej oferty multiagencja CUK Ubezpieczenia uruchomiła intuicyjną porównywarkę ubezpieczeń turystycznych, porównującą polisy renomowanych towarzystw.

Posiadając odpowiednie ubezpieczenie możemy złagodzić skutki nieprzewidzianych zdarzeń. Kompleksowa ochrona w zakresie ubezpieczenia NNW, to nie tylko wypłata odszkodowania z tytułu uszczerbku na zdrowiu. To również pokrycie przez towarzystwo ubezpieczeniowe kosztów leczenia takich, jak:

  • koszty hospitalizacji i leczenia ambulatoryjnego, w tym zabiegów i przeprowadzanych operacji ze wskazań nagłych i pilnych 
  • koszty wizyt lekarskich 
  • koszty badań laboratoryjnych  

oraz wsparcie w postaci assistance, które obejmuje m.in.:

  • pomoc tłumacza w związku z pomocą medyczną 
  • opiekę nad niepełnoletnimi dziećmi ubezpieczonego 
  • zakwaterowanie na czas rekonwalescencji 

Z uwagi na pandemię istotnym elementem ubezpieczenia jest ochrona obejmująca zachorowanie na COVID-19 oraz jego skutki, jak zwrot kosztów leczenia lub kosztów z odwołania bądź skrócenia wyjazdu z powodu zarażenia. Pakiet ubezpieczenia można uzupełnić o ubezpieczenie OC w życiu prywatnym, które obejmuje również szkody wyrządzone pod wpływem alkoholu.

Porównywarka ubezpieczeń turystycznych jest intuicyjna i dostępna z każdego urządzenia mobilnego z dostępem do internetu. Cały proces zakupowy można przeprowadzić nawet na chwilę przed podróżą lub w jej trakcie. Płatność jest realizowana w wygodny sposób – przelewem, kartą lub blikiem oraz przy wykorzystaniu zgromadzonych punktów PAYBACK.

Klienci CUK Ubezpieczenia mogą skorzystać z różnych kanałów zakupu wybierając najwygodniejszy dla siebie. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom multiagencja łączy bezpośredni kontakt z doradcą w placówce z możliwością zakupu ubezpieczenia przez Internet oraz infolinię.

Udany urlop zaczyna się od ubezpieczenia. Znajdź dla siebie najlepszą ofertę!

Ubezpiecz swoją letnią przygodę z CUK Ubezpieczenia

i

Autor: Materiały Promocyjne Link: https://cuk.pl/ubezpieczenia/turystyczne
Ubezpiecz swoją letnią przygodę z CUK Ubezpieczenia

i

Autor: Materiały Promocyjne