Horoskop numerologiczny. Co cię czeka w najbliższej przyszłości ?

2020-12-01 6:32 BL
Horoskop numerologiczny
Autor: thinkstockphotos.com

Przypisana każdemu liczba ma związek z wydarzeniami z jego życia. Numerologia pozwala wyliczyć, co czeka nas w przyszłości.

Numerologia to prognozowanie z liczb. To nie tylko wróżby, ale też system analizy życia i osobowości człowieka. Liczby wysyłają niewidzialną i niewyczuwalną wibrację, która wywiera wpływ na nasze działania.

Jak obliczyć liczbę drogi życia ?

Sumujesz liczby z daty urodzenia. Jeśli urodziłeś się np. 4 listopada 1992 roku, to liczbę liczysz następująco: 4+1+1+1+9+9+2 = 27 .Wynik należy zsumować 2+7 = 9, czyli jesteś numerologiczną dziewiątką.

Wielki horoskop andrzejkowy 2020. Zobacz, co mówią o Tobie gwiazdy!

Jedynka

Czeka cię dużo pracy, aby osiągnąć sukces zawodowy, co jest w zasięgu ręki, bo będziesz bardzo aktywny. Pomyśl tylko o pomocy innych, żeby się nie przemęczyć. Szykują się nowe znajomości i bujne życie towarzyskie, być może tylko przez Internet, co da ci dużą satysfakcję. Szczęście będzie ci sprzyjać również w miłości, single znajdą drugą połówkę, być może tą na całe życie. Jeśli jesteś w stałym związku czeka cię stabilizacja, ale zadbaj o wzajemne relacje, podobnie jak o przyjaźnie. Jest szansa na większe pieniądze, może zagraj na loterii.

Dwójka

Jak zawsze będziesz pomagać radzić innym, bo jesteś świetnym przyjacielem. Zapewnisz bliskim poczucie bezpieczeństwa, ale pamiętaj, że są sprawy ważne i ważniejsze. Jeśli w twoim związku nie dzieje się najlepiej jest szansa, że nastąpi poprawa, w miłości czekają cię szczęśliwe dni. Jeśli chcesz rozpocząć wspólne życie, to dobry moment. Samotne dwójki jeszcze w tym roku nie znajdą partnera, ale już w przyszłym tak. Dużo będzie działo się w pracy, otrzymasz ciekawe propozycje, na horyzoncie pieniądze, może uda się spełnić marzenia.

Trójka

Lubisz, jak się dużo dzieje i będziesz miał okazję rozwinąć swoje zainteresowania, ale nie zaniedbuj pracy i codziennych obowiązków. Powodzenie cię nie opuści, będą niespodzianki w sprawach zawodowych, jeśli nie masz pracy powinieneś ją znaleźć. Jest szansa, że szefowie cię docenią i dadzą podwyżkę. Czekają cię atrakcje towarzyskie, imprezy, gdzie będziesz w centrum zainteresowania, masz dar oczarowywania innych. Jeśli bierzesz pod uwagę małżeństwo, jest to czas, żeby się oświadczyć. Single mogą liczyć na namiętne uczucie.

Czwórka

Jako, że doskonale radzisz sobie w życiu, dalej będziesz osiągać sukcesy w wielu dziedzinach, zapowiada się świetny czas. Ale otwieraj się i zwracaj uwagę na uczucia ludzi, dawaj więcej z siebie, O sprawach sercowych szczerze rozmawiaj z partnerem, jeśli są jakieś trudności w związku, wszystko dobrze się ułoży. Single mają dużą szansę poznać odpowiedniego partnera, być może na poważny związek. Czeka cię też uznanie ze strony szefów, znacząca poprawa finansów, może warto w coś zainwestować lub rozpocząć działalność na własny rachunek.

Piątka

Czeka cię dobry czas, miną kłopoty finansowe, a nawet pozbędziesz się długów. Kontroluj tylko swoje wydatki. Wrodzonym urokiem osobistym i siłą woli załagodzisz konflikty i nieporozumienia. Dobrze będzie się działo w sprawach zawodowych, czeka cię trochę mniej obowiązków. Przed tobą wiele przyjemności, życie towarzyskie rozkwitnie, nawiążesz wartościowe znajomości, które przetrwają długie lata. W sprawach miłosnych będzie raz lepiej raz gorzej, a samotni mogą liczyć na niespodziewaną randkę, w przyszłości jest szansa na dobrą relację.

Horoskop miesięczny na grudzień 2020! Zakończ ten rok w dobrym rytmie

Szóstka

Rodzina jest dla ciebie najważniejsza, uda ci się załatwić istotne dla niej sprawy. Bliscy dadzą ci potrzebną energię do działania. Dzięki różnym pomysłom zyskasz uznanie osoby, na której ci bardzo zależy. Miłosne kłopoty, które mogą cię spotkać, rozwiążesz dzięki pomocy przyjaciół, nie grozi ci rozstanie. Single mają szansę szczęśliwie się zakochać, może nawet na związek na całe życie. Tych, co już maja rodzinę ucieszą sukcesy najbliższych. Warto byś rozwijał swoje zainteresowania i odkrywał nowe talenty, sukces masz gwarantowany.

Siódemka

Wszelkie twoje wysiłki i starania zostaną docenione, to nagroda za twój perfekcjonizm w każdej dziedzinie życia. Uporządkujesz wszystkie sprawy zawodowe i prywatne, naprawisz popełnione błędy, co może wiązać się z rezygnacją z pewnych znajomości, co wyjdzie ci tylko na dobre. Umocnisz swoją pozycje w pracy, być może czekają cię pieniądze czy podwyżka. W miłości czeka cię spokojny okres, ale poświęć więcej czasu partnerowi, okazuj więcej uczuć, Single mają szansę na poważny związek, który może być sformalizowany już w przyszłym roku.

Ósemka

Jako, że jesteś pracusiem i nie marnujesz czasu, osiągniesz sukcesy zawodowe, ale unikaj ryzyka. Masz szansę otrzymać nowe propozycje pracy, twój wysiłek zostanie doceniony, również finansowo. Przed tobą kilka dni odpoczynku, które wykorzystasz na rozwiniecie nowych pasji, poznasz nowe towarzystwo, czekają cię duże atrakcje wżyciu prywatnym. W uczuciach widać większe niż do tej pory powodzenie. Jeśli jesteś samotny, to idealny czas na poszukiwanie kogoś wyjątkowego do pary, możesz zakochać się z wzajemnością, stworzyć szczęśliwy związek.

Dziewiątka

Sukcesy zawodowe przed tobą, zapowiada się mniej stresów, a pieniędzy powinno być więcej, jednak musisz sam się o nie upomnieć. Dasz radę ze wszystkim, pokonasz trudności jak zawsze. Być może zrealizujesz plany aby pracować na własny rachunek, doskonale sobie poradzisz. Masz dużą szanse zachować równowagę miedzy praca o życiem osobistym. Będziesz jak zwykle serdeczny i życzliwy dla otoczenia, dzięki temu rozwiążesz dawne konflikty, może nawiążesz nową przyjaźń, W związku zadbaj o partnera, okaż zaufanie i serdeczność, a będziesz szczęśliwy.

Adwent 2020. Kiedy się zaczyna i ile dni trwa?

Ceramiczny lis. Niezwykła pracownia artystyczna w Przemyślu
Najnowsze