Horoskop tygodniowy 03.05 - 09.05. Wszystkie znaki zodiaku na to czekają

Horoskop na czwartek. Co spotka cię 1 kwietnia? Sprawdź codzienny horoskop na jutro
Autor: RODNAE Productions/Pexels Horoskop na czwartek. Co spotka cię 1 kwietnia? Sprawdź codzienny horoskop na jutro

Horoskop tygodniowy na pierwsze siedem dni maja. Bez wątpienia poniedziałek to doskonały czas na nowe wyzwania, może się bowiem okazać, że otrzymasz zaproszenie do ciekawego projektu. Jesteś ciekaw co przygotowały dla ciebie gwiazdy w tym nadchodzącym tygodniu? Sprawdź nasz horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku i przygotuj się na to, co przyniesie los.

Baran 21.03-20.04

Zostaniesz zauważony i doceniony. Może ktoś cię zaprosić do wyjątkowego projektu lub jakiegoś prestiżowego przedsięwzięcia. Będziesz miał okazję dzięki temu się rozwinąć.

Byk 21.04-21.05

Odsuniesz się nieco od spraw innych i poświęcisz się zaspokojeniu swoich potrzeb. W tym tygodniu tylko ty się będziesz liczył, bo wiesz że musisz nadrobić zaległości w obrębie własnej osoby.

Bliźnięta 22.05-21.06

Pojawią się nowe możliwości i szanse, jakich wcześniej nie miałeś. Nowa droga, którą najprawdopodobniej będziesz kroczył zaprowadzi cię do czegoś naprawdę dobrego.

Rak 22.06-22.07

Ktoś może cię zranić i wywołać łzy. Niestety, wcześniej nic nie będzie zapowiadało agresji i przykrych słów, jakie w tym tygodniu usłyszysz. Możesz się zawieść nawet na najbliższych.

Lew 23.07-22.08

Podejmiesz bardzo ważne rozmowy biznesowe i zawodowe. To co uda ci się wynegocjować w tym tygodniu, przyniosą ci bardzo wymierne korzyści finansowe w przyszłości.

Panna 23.08-22.09

Poczujesz przypływ energii i ogromny zapał do pracy. Możliwe też, że świadomie skoncentrujesz się na pracy, aby uciec od problemów dnia codziennego.

Waga 23.09-23.10

Rozpoczniesz nową znajomość, opartą na silnych emocjach. Ta relacja będzie dobrze rokować na przyszłość. Warto wiele dać z siebie i postarać się o rozwój tej relacji.

Zobacz także: Dodaj sobie blasku. To będzie hit w makijażu na lato 2021. Efekt WOW za niewielkie pieniądze

Skorpion 24.10-22.11

Coś zakończysz i jednocześnie rozpoczniesz. Czeka cię zmiana: być może pracy, a może partnera. Będzie to jednak twój świadomy i przemyślany wybór, którego nie powinieneś żałować.

Strzelec 23.11-21.12

Zadbaj o zdrowie i właściwą profilaktykę. W tym tygodniu może choroba cię unieruchomić i zatrzymać w domu. Być może nawet odpoczynek jest ci potrzebny.

Koziorożec 22.12-20.01

Możesz mieć chwilowe zmartwienia i kłopoty związane z dzieckiem. Ten tydzień to czas matur. Nie wykluczone, że przeżywać będziesz egzamin dojrzałości dziecka równie silnie, jak ono samo. Wodnik 21.01-20.02

Jesteś dobrym obserwatorem. Jeśli powstrzymasz emocje i odłożysz je na bok, zobaczysz więcej, niż ci się wydaje. Nie wychylaj się z nowymi pomysłami, jeśli nie jesteś ich pewien.

Ryby 21.02-20.03

Będziesz musiał podjąć ważną decyzję finansową. Długo nie będziesz potrafił się zdecydować i odkładać ją będziesz w czasie. Niepotrzebnie. Poproś o pomoc doradczą zaufaną osobę.

Wróżka Cesaria
Autor: Anna Bojda Wróżka Cesaria

Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku przygotowała Wróżka Cesaria. Jeśli chcesz dowiedzieć się, co cię czeka w przyszłości, skontaktuj się z wróżką, klikając w TEN LINK

Wielkanoc Prawosławna w Warszawie. Święcenie koszyków w Hagia Sophia
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze