Horoskop tygodniowy 14.06 - 20.06 dla wszystkich znaków zodiaku. Będzie się działo

2021-06-14 8:29
Horoskop tygodniowy 8-14.06.2020. Zdrowie, miłość, praca, finanse - sprawdź, co cię czeka!
Autor: pixabay.com Horoskop

Horoskop tygodniowy na nadchodzące dni dla wszystkich znaków zodiaku. Wielkimi krokami zbliża się lato 2021, już niedługo rozpoczną się wakacyjne wyjazdy, beztroskie spotkania przy grillu oraz spacery po lasach. Jesteś ciekaw, co na te najbliższe dni zaplanowały dla ciebie gwiazdy? Kto znajdzie trudnego rywala, a czyja siostra może zajść w ciąże? Zobacz nasz horoskop tygodniowy i sprawdź, co przyniesie nadchodzący tydzień.

Horoskop tygodniowy 14.06 - 20.06 dla wszystkich znaków zodiaku

Baran 21.03-20.04

Spodziewaj się nerwowego i bardzo nieprzewidywalnego tygodnia. Wiele się będzie działo, nawet poza twoją kontrolą. Na niektóre wydarzenia nie będziesz miał wpływu, co wywoływać będzie w tobie frustracje.

Byk 21.04-21.05

Zainicjujesz nową, wartościową znajomość. Nowa relacja będzie się powoli rozwijała, ale całkowicie odmieni twoje spojrzenie na świat i ludzi. Osoba ta na dłużej zostanie w twoim życiu.

Bliźnięta 22.05-21.06

Skoncentrujesz się na sprawach zawodowych, bo na tej płaszczyźnie życia wprowadzać będziesz zmiany. W tym zakresie możesz liczyć na pomoc bliskich.

Rak 22.06-22.07

Ktoś ci się bardzo wnikliwie przygląda. Prawdopodobnie masz wokół siebie rywala, który z tobą usilnie konkuruje, a czego nie przypuszczasz. Dlatego powinieneś mieć w tym tygodniu ograniczone zaufanie.

Lew 23.07-22.08

Trudny czas dla singli, którzy bardzo emocjonalnie przeżywać będą singielstwo. Wiele zodiakalnych Lwów będzie czuło się osamotnionych. Uszczupleniu może też ulec grono twoich przyjaciół.

Panna 23.08-22.09

Odezwie się do ciebie ktoś z przeszłości. Dzięki temu pojawi się w tobie nadzieja na odnowienie relacji. Niektóre Panny na taki przebieg wydarzeń czekały ostatnie tygodnie.

Zobacz również: Wielkie wyprzedaże w Lidlu. Promocje! Ta koszulka to bestseller za mniej niż 10 złotych

Waga 23.09-23.10

Otrzymasz sympatyczną i bardzo emocjonalną wiadomość od bliskiej ci osoby. Twój mężczyzna może ci się oświadczyć, siostra może zajść w ciążę, albo twoje dziecko wygra prestiżowy konkurs.

Skorpion 24.10-22.11

W twoim związku może chwilowo popsuć się atmosfera. Twój partner będzie bardziej podenerwowany i drażliwy, dlatego unikaj wchodzenia z nim w nerwowe interakcje.

Strzelec 23.11-21.12

Powrót byłego partnera lub dawnego znajomego, przez którego miałeś duże kłopoty. Niestety ten powrót nie będzie dla ciebie szczęśliwy, gdyż ta osoba nie zaoferuje ci nic nowego, co już znasz.

Koziorożec 22.12-20.01

Będziesz potrzebował pomocy ludzi. Sam poczujesz, że nie dasz rady działać w pojedynkę. Niestety, na polu walki możesz pozostać sam. Nie zniechęcaj się jednak, bo ze wszystkim sobie poradzisz. Wodnik 21.01-20.02

Cokolwiek nie rozpoczniesz w tym tygodniu, zakończy się to sukcesem. Los będzie ci przychylny w każdej dziedzinie życia i we wszystkich twoich działaniach.

Ryby 21.02-20.03

Fantastyczny czas na rozwój związku uczuciowego. Wiele włożysz energii w polepszenie dynamiki relacji. Będziesz też chciał udowodnić partnerowi o uczciwości twoich zamiarów.

Wróżka Cesaria
Autor: Anna Bojda Wróżka Cesaria

Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku przygotowała Wróżka Cesaria. Jeśli chcesz dowiedzieć się, co cię czeka w przyszłości, skontaktuj się z wróżką, klikając w TEN LINK

Kinga Duda podróżując limuzyną łamie przepisy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE