Horoskop tygodniowy 21 - 27.09. Te znaki muszą uważać na nieprzyjaciół!

2020-09-21 15:11 wp
Horoskop
Autor: canva.com

Horoskop tygodniowy 21 - 27 września. Ten tydzień dla niektórych znaków upłynie pod znakiem wspaniałego samopoczucia. Niestety, niektóre z nich będą miały sopro przeszkód w osiągnięciu celów. Te znaki muszą uważać na nieprzyjaciół! Sprawdź, co cię czeka. Horoskop przygotowała Wróżka Cesaria.

Horoskop tygodniowy 21.09. – 27.09.

Baran 21.03-20.04 Nie bierz na siebie zbyt wielu obowiązków. Tobie może się wydawać, że nadgorliwość zostanie doceniona, ale nie jest to takie oczywiste. Możesz się rozczarować i zniechęcić do dalszej pracy.

Byk 21.04-21.05 Poświęcisz się poprawie twoich stosunków międzyludzkich. Nie będziesz chciał oddalać się od ludzi dla ciebie ważnych, a wręcz przeciwnie – wykazywać się będziesz inicjatywą, co zostanie przez otoczenie pozytywnie odebrane.

Bliźnięta 22.05-21.06 Mogą do ciebie wrócić negatywne emocje związane z zakończoną niedawno relacją. Odczuwać możesz tęsknotę, smutek i żal. Pamiętaj, aby myśli kierować na inny obiekt, aby nie potęgować tych emocji.

Rak 22.06-22.07 Niespodziewanie pojawi się nowa propozycja pracy lub współpracy. Możesz spodziewać się też dodatkowych zadań, do których będziesz musiał podejść niemal od razu. Nie będzie czasu na zastanawianie się.

Lew 23.07-22.08 Możesz często odczuwać podenerwowanie i drażliwość, nawet z błahego powodu. Zauważysz, że zmiany pogodowe mają wpływ na twoją emocjonalność, więc nie musisz wpadać w panikę.

Panna 23.08-22.09 W ważnej dla ciebie sprawie wykazywać się będziesz stanowczością i zachowawczością. Całkowicie zadbasz o swój komfort, nawet jeśli będzie to nieco egoistyczne. Trudno będzie komukolwiek cię oszukać lub zmanipulować.

Waga 23.09-23.10 Czeka cię tydzień rozmyślań i planowania. Poddasz się wewnętrznemu oczyszczeniu i znajdziesz sposób na uwolnienie negatywnych emocji. Postawisz na rozwój osobisty.

Skorpion 24.10-22.11 Mogą w tym tygodniu gwałtownie uciekać finanse, przez twoje spontaniczne zakupy. Pamiętaj, aby rozsądnie wydatkować fundusze, bo możesz mieć problem, aby wytrwać do końca miesiąca.

Strzelec 23.11-21.12 Bliska ci kobieta może niespodziewanie wyrządzić krzywdę. W kontaktach międzyludzkich uważaj na to co mówisz i komu ufasz, bo możesz się zawieść nawet na tej osobie, którą byś nie podejrzewał o nielojalność.

Koziorożec 22.12-20.01 Możesz mieć problem w sytuacjach kryzysowych, aby zapanować nad emocjami. Gdy ktoś cię sprowokuje możesz niespodziewanie wybuchać złością, a nawet agresją. Popsuje to twoje bliskie relacje. Wodnik 21.01-20.02 Odczuwać będziesz osamotnienie i niezrozumienie twoich problemów. Z wewnętrznymi rozterkami pozostaniesz sam. Uważaj, aby za często nie zaglądać do kieliszka, bo ten sposób pomoże tylko na chwilę.

Ryby 21.02-20.03 Czekają cię korzystne zmiany na polu pracy i rozwoju zawodowego. Jeśli liczysz na awans, to coś w tej sprawie się ruszy. Możesz też znaleźć nową lub dodatkową pracę.

Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku przygotowała Wróżka Cesaria. Jeśli chcesz dowiedzieć się, co cię czeka w przyszłości, skontaktuj się z wróżką, klikając w TEN LINK.

Najnowsze